Svému protějšku dělají ze života peklo. Znamení zvěrokruhu, které ovládá pocit žárlivost

Soužití s ​​velmi majetnickým a žárlivým člověkem bohužel není nic neobvyklého. Neustálé nepodložené obviňování navzdory nejlepším úmyslům a žádné milostné prohřešky na váš účet unaví i toho nejtrpělivějšího a nejzamilovanějšího člověka. Některé jedince takový pocit žárlivost až přemáhá a neumí jej příliš dobře ovládat.

Blíženci

Blíženci jsou jedním z největších astrologických žárlivců. I když nemají sebemenší důvod k obavám a absolutně je nikdo neohrožuje, neubrání se myšlence, že jejich partner možná hraje špinavou hru. I když zatím neměl žádné špatné úmysly, každou chvíli se může objevit mimořádně atraktivní člověk, který ho k tomu přesvědčí.

Žárliví Blíženci však neprojevují žárlivost příliš dlouho. Skrývají ji, špehují aktivity svého partnera jako nejzkušenější detektivové. V běžném životě se pouštějí do různých her, kterými se údajně nepoctivý partner nakonec chytí do jejich pasti. Z jejich strany to vypadá, jako by mu dávali velkou volnost, ale ve skutečnosti neustále sledují každý jeho krok, kdy udělá chybu, kdy jej mohou chytit při činu. Často se však ženou za přeludem své žárlivé mysli.

Lev

Lvi rádi září a jsou neustále v centru pozornosti. Partner by měl být jejich největším fanouškem – zbožňovat je, uctívat je a skládat spoustu sofistikovaných komplimentů. Samozřejmě nesmíte ustat ani ve flirtování se svým lvím protějškem, protože podobné milostné hrátky a gesta milují. Pokud Lev, byť jen na krátkou chvíli zmizí z vašeho centra pozornosti, pohltí ho nesnesitelná hořkost. Když ve svém okolí vycítí soupeře, který by mohl být alespoň stínem hrozby, začne se chovat iracionálně.

Na rozdíl od Blíženců žárliví a podezřívaví Lvi na svého partnera hned zaútočí. Vytvoří hádku nejen v soukromí domova, ale i na veřejnosti. I kdyby v tomto případě došlo k omylu, později to nepřiznají, vždyť Lvi nikdy nestočí ocasy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com