Způsob, jakým sedíte, může hodně prozradit o vašem charakteru. Jaký posed je vám nejbližší?

Způsob, jakým sedíme, není jen otázkou našeho pohodlí, ale také vyjádření emocí a charakteru. Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás vypovídá to, jak nejčastěji sedíte? Prohlédněte si obrázek a rozhodněte, jaký posed je vám nejvíce blízký. Možná se o sobě dozvíte něco, co jste ještě nevěděli.

Kotníky od sebe, kolena k sobě, špičky směřují dovnitř

Pokud si všimnete, že často sedíte s koleny u sebe, nohama otevřenýma a špičkami směřujícími k sobě, může to znamenat, že jste uvolněný a kreativní člověk. Vaše hlava je plná nápadů a daří se vám skvěle ve společnosti různých lidí, nebojíte se davů.

Noha přes nohu

Všimli jste si, že máte často jednu nohu přes druhou? To může znamenat, že jste vyrovnaný, elegantní a klidný člověk. Nemáte rádi konflikty a snažíte se vyhýbat situacím, které by mohly vést k nedorozuměním. Jste rozený diplomat, dokážete řešit problémy s úsměvem na tváři. Také nemáte problém získat nové přátele, lidé vás respektují pro váš přátelský a sebekontrolovaný přístup.

Kolena široce rozevřená a chodidla spojená

Tato pozice může naznačovat, že jste osoba, která se často houpe v oblacích, ráda sní a fantazíruje. Milujete svobodu, nestaráte se příliš o lidi a věci kolem vás, raději se držíte svobody a neformální zábavy.

Nohy u sebe kolmo k zemi

Tato pozice může znamenat, že jste introvertní osoba, která se cítí lépe o samotě než ve společnosti mnoha lidí. Možná dáváte přednost společnosti zvířat před lidmi a ceníte si svobody a míru, které vám přináší hlavně pobyt v přírodě.

Nohy u sebe, šikmo položené

Tato pozice může znamenat, že vám hodně záleží na vaší image a snažíte se prezentovat co nejlépe. Můžete se dlouho připravovat na schůzky, věnujete velkou pozornost svému vzhledu i názorům druhých, což vás někdy může omezovat. Často říkáte to, co ostatní chtějí slyšet, místo toho, co byste rádi vyřknuli doopravdy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: littlethings.com