Zůstali jste trčet na letišti na několik hodin? Poradíme vám, jak zabít čas a zabavit se

Kdo nezažil zrušený nebo odložený let? Věříme tomu, že takových lidí je skutečně jen malé procento. Pokud patříte do této menšiny, buďte jedině rádi, ale o to více pro vás budou následující informace užitečné. Poradíme vám, jak se zabavit, když je váš let zrušen nebo odložen o několik hodin.

Zajděte do knihkupectví

Máte svého oblíbeného autora a chybí vám jeho nejnovější výtisk? Zajděte do letištního knihkupectví a prodírejte se hromadou kvalitní literatury. Třeba najdete svého oblíbence a ihned máte o zábavu postaráno na několik hodin.

Pronajměte si auto 

Pokud je to možné a nečeká vás cesta přes oceán, půjčte si auto a vyrazte na cestu po zemi. Navíc, má-li váš let trvat méně než dvě hodiny a bude zpožděn o více jak pět nebo šest hodin, není co řešit. V cíli budete dříve, než byste vůbec vzlétli.

Zajděte si na film

Letiště po celém světě otevírají kina. Pokud zůstanete trčet na jednom ze světových letišť a dobře ovládáte cizí jazyk, zajděte si do kina na film. Je to lepší než sedět v nepohodlných letištních židlích a navíc raz dva zabijete alespoň dvě hodiny čekání.

Dejte si šlofíka

Cestování je vyčerpávající! Spánek a odpočinek jsou životně důležité pro naše duševní i fyzické zdraví a letová zpoždění jsou natolik stresující, že mohou našemu zdraví jedině uškodit. Zvažte ubytování v místním nebo letištním hotelu nebo o zapůjčení přistýlek a dek, které vám přinesou zasloužený odpočinek.

Prozkoumejte okolí

Máte-li dostatek času, jděte ven a navštivte místní památky nebo restaurace. Můžete se jít i projít po okolí a kochat se přírodou. 

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: list25.com