Zvolte postel, která je vám nejbližší a zjistěte zajímavosti o svém životním stylu

Styl a preference interiérů u lidí často odrážejí jejich náladu, osobnost, rozpočet a životní styl. Někteří lidé mají rádi jednoduchost, zatímco jiní dávají přednost extravaganci a spoustě doplňků dle jejich konkrétního vkusu. Někdy stačí nakouknout do ložnice a podívat se, na čem lidé spí, podle postele můžete o druhé osobě pochopit mnoho důležitého. Stejně tak ale i o sobě. Vyberte si jednu z postelí, jaké vidíte na úvodním obrázku a zjistěte něco o svém životním stylu.

Postel č. 1

Vedete zábavný a aktivní život a náramně si to užíváte. Společenská pravidla na vás prakticky neplatí, protože víte, co chcete a také, jak toho přesně dosáhnout. Nemáte rádi omezení, netrápíte se maličkostmi a život chcete především žít, ne pouze přežívat.

Postel č. 2

Žijete pohodlný život, který jste vždy chtěli. Děláte v životě všechny správné kroky, abyste se dostali přesně tam, kam chcete. Oceňujete honosné hmotné věci, které odrážejí vaši finanční pohodu, ale zároveň je nepovažujete za nutné. Pokud jste ještě nedosáhli toho, čeho jste chtěli, tentokrát se váš úspěch blíží.

Postel č. 3

Váš životní styl není jednoduchý ani průměrný, ale není ani příliš extravagantní. Víte, kdy odpočívat, kdy se ovládat a kdy regulovat své chování. Máte řadu okouzlujících vlastností, které vám v kombinaci s vaší tvrdou prací umožní přístup k věcem, které potřebujete, abyste mohli žít kvalitním a prosperujícím životem. Rozhodnutí vytváříte inteligentně, takže vaše vyhlídky na budoucnost vypadají velice růžově. Váš životní styl odráží váš úspěch a touhy.

Postel č. 4

Víte, co znamenají styl a krásné věci. Užíváte si nádhery života jako nikdo jiný. Někdy ale trochu litujete, když to přeženete se svými výdaji, podlehli jste pokušení, protože na to máte prostředky. Ale na druhou stranu neutrácíte příliš, když potřebujete své zdroje využít na něco jiného. Myslíte dopředu a nechcete být zaskočeni.

Obrázky: Getty Images