Jedovaté kombinace znamení zvěrokruhu. Páry, kterým hvězdy nepřejí a jsou odsouzené k zániku

Na začátku vztahu se téměř všechny páry vždy dokonale shodnou. Koneckonců, vášeň a počáteční přehlížení nedostatků toho druhého má veliký vliv na zamilovanost. Po určité době se však partneři mohou začít navzájem střetávat, což vede k potyčkám v jejich vztahu, který přeroste v toxický. Tito lidé nejsou společně kompatibilní, kdy neuznávají a nechápou potřeby toho druhého. Pokud vás alespoň trochu zajímá astrologie, můžete najít odpovědi na mnoho otázek o kompatibilitě ve vztazích, například existují znamení zvěrokruhu, jejichž kombinace může být přímo jedovatá.

Rak a Lev

V mnoha případech úzké spojení těchto znamení nekončí dobře. Když si Rak chce zachovat hluboké a emocionální spojení se svým vyvoleným, Lev se neustále cítí nejistý, takže je obtížné soustředit se na milostný vztah. Lev má tendence přecházet od starostlivého partnera k nadměrně kritickému. Zároveň jako obranný mechanismus používá Lev výbuchy hněvu, Rak takovou pokračující agresi z druhé strany jen tak nevydrží, což povede ke konci vztahu.

Štír a Ryby

Smrtící nekompatibilní kombinace. Oba jsou příliš emotivní a nedůvěřiví. Štíři jsou v jakémkoli vyjadřování citů naprosto lehkomyslní.

Vodnář a Kozoroh

Obě znamení jsou rozhodná a právě tato vlastnost je přitahuje a zároveň od sebe odpuzuje současně. Kozoroh se obvykle milované osobě zcela oddá a Vodnář se chová jako praktik, který vztah řídí a spravuje. Takové rozdílné přístupy k životu vedou k tomu, že se Vodnář ve vztahu stává dominantním a Kozoroh závislou osobou, která musí druhé straně vždy ustupovat. Přesto si ale oba stojí za svou pravdou, což vede k neustálým hádkám nebo odchodu jednoho z partnerů.

Býk a Váhy

Tato dvě znamení jsou si velice podobná, jeden by si mohl myslet, že mají telepatické spojení. Váhy a Býk se nejen milují, ale také se navzájem zbožňují, myšlenka na oddělení a odloučení je může dohánět až k šílenství. Na začátku je takový druh vztahu spokojený, ale za chvíli se začnou navzájem nenávidět. Jde o to, že Váhy neustále chtějí mít pravdu a Býk je příliš tvrdohlavý, což má na jejich souznění ničivý dopad.

Panna a Blíženci

Oba mají radikálně odlišný světonázor. Například Blíženec má rád své sny a Panna je emocionálně izolovaná osoba, která hledá praktická řešení mnoha problémů. Je nepravděpodobné, že by jejich vztah měl dlouhodobý úspěch, protože Panna s Blížencem se nikdy navzájem neshodnou. Během sporu často Panna zanechává svého partnera Blížence o samotě se svými myšlenkami a zlomeným srdcem.

Obrázky: Freepik