12letý chlapec osnil porotu písní od Lady Gaga. Vyloužil si bouřlivý potlesk celého sálu a příslib zářné kariéry

Představte si tu energii a vzrušení, které se odehrávají na pódiích talentových soutěží. Porota čeká, kdy se ukáže neobvyklý talent, který je doslova zvedne ze židle, diváci se těší na netradiční vystoupení a soutěžící jsou nervózní před svou životní šancí stát se slavnými. Všechna tato očekávání splnil teprve 12letý mladík z Manchesteru v Anglii, Alfie Andrews. Pódium America’s Got Talent rozpálil nečekaným výkonem.

Úžasné ztvárnění písně od Lady Gaga

Jeho úžasné ztvárnění písně Hold My Hand od Lady Gaga nechává všechny přítomné v úžasu a potvrzuje přísloví, že velké věci přicházejí v malých balíčcích. To, co vyzdvihuje Alfieho výkon, je jeho výjimečný hlas. Alfie má nad ním pozoruhodnou kontrolu a bez námahy stoupá do vysokých tónů. Není to jen mladý talent, ale zázračné dítě.

Publikum je naprosto uchváceno výkonem mladého chlapce a všechny oči v sále jsou přilepené k tomuto mladému kouzelníkovi. Zhruba v polovině pak představení nabralo nečekaný spád. Alfie předvádí vysoký tón, který všechny omráčí, aby je o chvíli později znovu překvapil dalším působivým vysokým tónem.

Vysloužil si ovace ve stoje

Diváci i porota mu tleskají ve stoje a vzduchem se rozlévá bouřlivé nadšení. Alfie ale vše vzal s nadhledem, který jen málokdo dokázal napodobit. Reakce porotců je očekávaně pozitivní. Sofía Vergara mladého umělce chválí. Ve skutečnosti deklaruje svou ochotu okamžitě koupit Alfieho album, což svědčí o Alfieho hlubokém dojmu na všechny přítomné.

Ve světle hypnotizujícího výkonu je jednomyslný verdikt porotců stěží překvapením. Čtyři hlasitá „ano“ poslala Alfieho do dalšího kola soutěže. Bouřlivý potlesk a chvála porotců, to vše ukazuje na světlou budoucnost této začínající hvězdy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com