Jak na ploché a krásné břicho? 5 triků plus 1 nápoj, díky kterým splasknete břicho snadno a rychle

Říká se, že letní těla se vytváří v zimě. Ale čím více se léto blíží, respektive už je dávno tady, mnozí z nás se cítí stále více nejistí ohledně své formy do plavek, obzvláště vzpomeneme si, kolik sušenek jsme v zimě snědli. A přestože jsme zastánci dobrého jídla a jako první motivací k zdravému životnímu stylu by mělo být právě zdraví, nemůžeme vinit nikoho, kdo chce nejdříve porazit nějaké to kilo navíc ještě předtím než zaútočí ve skříni na první letní šaty. Naštěstí existuje těchto 5 triků plus 1 skvělý nápoj, které nám pomohou dostat se zpět do formy.

A protože veškeré jídlo je dobré jídlo, začneme nejdříve s nápojem

Co potřebujeme:

  • 1 malá salátová okurka nebo ½ velké okurky
  • 1 citrón
  • 10 mátových lístků
  • led
  • 1 čajová lžička zázvoru

Důvod, proč spolu ingredience tak dobře fungují

Okurky jsou z 90% tvořeny vodou a polovina úspěchu při hubnutí je zůstat hydratovaný a nasycený. Obsah vody v okurkách vám pomůže zabít dvě mouchy jednou ranou. Citrón je skvělý jako podpora střev a proplachování trávicího systému. Zázvor má zase termogenní účinky, které napomáhají spalovat kalorie v případě, kdy tělo tráví pomalu. Pro podporu trávení je obsažená máta. Vezměte tedy všechny přísady, hoďte do mixéru a pijte.

Teď ta méně zábavná část: Cvičení! Těchto 5 cviků vám dopřeje políbit povadlé břicho na rozloučenou.

Cardio

Ano, víme, není to zrovna extra zábava, ale spalování kalorií je v tuto chvíli vašim nejlepším přítelem, snažíte-li se získat nějaké ty “břišáky”. Můžete samozřejmě dělat sedy lehy do bezvědomí, ale pokud patříte, jako většina z nás, mezi ty, kteří mají hladinu tuku přes, pak veškerá tahle dřina bude k ničemu. Správné cardio vám může zaručit spíše svižná 30minutová procházka několikrát týdně. Tento pohyb je skvělý pro spalování tuků.

Veslování

Zatímco je známo, že veslování má vynikající vliv na záda a paže, úžasné je také na trup vašeho těla. Začněte se cvičením v intervalech 20 vteřin veslování a 10 vteřin odpočinku v 8 minutách. S každou novou sérií se snažte překonat předchozí vzdálenost.

Bosu

Poloha prkna je úžasná na břicho a s přidáním cviků na udržení rovnováhy bude váš trup těla zabírat o to více. Položte lokty na bosu podložku a zaujměte pozici prkna. Zaručeně ucítíte, jak zabírají vaše břišní svaly, jakmile se budete snažit udržet rovnováhu. Stejně tak si můžete položit lokty na zem a nohy na bosu podložku.

Angličák

Je sice brutální, ale existuje důvod, proč ho má každý sportovec zařazený v tréninkovém programu. Opravdu funguje. Rozkročte nohy na šířku ramen, udělejte dřep a položte dlaně na podlahu. Odskočte oběma nohama dozadu do pozice kliku nebo prkna, udělejte klik, poté rychle přiskočte do původní pozice dřepu a stoupněte si.

Kettlebell

Uchopte kettlebell oběma rukama a mírně podřepněte s nohama od sebe. Ruce mějte natažené a lehce se zhoupněte dolů a zpět nahoru s nataženýma rukama před sebou v úrovni ramen. Opakujte tak dlouho, jak je to jen možné.

Skvělou věcí je, že všechny cviky, až na veslování, pokud nevlastníme stroj k němu určený, můžete vykonávat z pohodlí domova.

zdroj: viralnova.com