62letá babička prošla po životní ztrátě kompletní proměnou. Omládla minimálně o 10 let a znovu se cítí krásná

62letá důchodkyně se již delší dobu necítila atraktivně. Měla pocit, že vypadá starší, než ve skutečnosti je, a ráda by prošla proměnou, která by změnila její život. Strávila 2 roky v depresi poté, co prožila zničující ztrátu. Přestala o sebe pečovat a nyní přišel ten čas, kdy si řekla dost. Byla připravena získat zpět svůj vzhled i svůj život.

Odevzdala se do rukou odborníků

Někdy je potřeba pomocná ruka, aby člověk mohl získat zpět své sebevědomí. Mnoho žen, které se odevzdají do péče odborníků, odchází s nově nabytým sebevědomím. Cítí se mladší, atraktivnější, zkrátka jako nové osoby. 

„Potřebuji se znovu cítit krásná. Teď mám pocit, že vypadám, jako kdyby mi bylo 5000 let,“ řekla žena před proměnou. „Během svého života jsem byla vždy atraktivní ženou. Ale teď už nejsem. Musím najít způsob, jak se cítit dobře i teď.“

Život vzhůru nohama

Život se pro seniorku náhle změnil kvůli tragické události. Před 2 lety zemřel jeden z jejích synů. Zlomené srdce ji dostalo do stavu deprese. Naštěstí byla konečně připravena vyjít z temného místa, kde tak dlouho setrvávala.

Byla unavená ze svého vzhledu

Mnoho žen by dalo cokoli za dlouhé vlasy, ale Beverlie už byla z těch svých unavená. Nepovažovala svou dlouhou hřívu za krásnou. Kadeřníkovi náhle zůstane její ohromný culík v ruce, když jednou střihne. I když někteří při pohledu na něco takového možná plakali, Beverlie byla ráda. Navíc plánovala darovat vlasy na charitu.

Úvodní obrázek: David Lipp/ Creative Commons/Public domain, Zdroj: Spotlightstories.co