Původně měl býk skončit na jatkách. Osud mu však poslal do cesty Patricii, které každý den vděčí výjimečným gestem

Patricie se přestěhovala z města na venkov. S manželem Vitorem měli jasný plán, ona bude učit jógu a on bude pěstovat biopotraviny na jejich nové farmě. To by však Patricie nesměla mít jednoho dne sen, který změnil jejich životy. Zjevila se jí stará žena, která jí sdělila, že jejím úkolem na tomto světě je péče o všechny živé tvory. A tak se i stalo.

Využila první příležitosti

Hned druhý den se Patricii naskytla možnost začít plnit svůj osud. Její přítel ji požádal, aby si vzala koně, o kterého se již nemohl starat. A tak se stalo, že se z farmy manželů začalo formovat útočiště pro opuštěná zvířata.

Žije zde velká spousta různých zvířat. Býk je však jedním z jejich oblíbenců. Původně byl určený pro maso, pak utekl, a nakonec si našel cestu na její farmu. Ostatní lidé ji varovali, že je zvíře agresivní a mohlo by ji napadnout, ale to ženu neodradilo. Starala se o býka, navštěvovala ho a zpívala mu.

Pojí je silné pouto

Když býk položil hlavu do klína, okamžitě ji to dojalo. Nebyla to však náhoda. Dnes to býk dělá běžně. Každý den přichází Patricii pozdravit a skládá hlavu do klína.

Úvodní obrázek: Evelyn Simak/Creative Commons/Attribution 2.0, Zdroj: The Dodo