Podpořte funkci nadledvinek přírodní směsi a vraťte zdraví svým vlasům a nehtům

Potíže, jako je vypadávání vlasů a lámání nehtů, se ženy snaží odstranit pomocí masek, olejů, sér nebo různých farmaceutických prostředků. Ale málokdy se uchylují k domácím recepturám, což je veliká škoda. Proto bychom vám rádi ukázali domácí metodu, jak se s těmito problémy dlouhodobě vyrovnat. Nejdříve je ale potřeba zjistit zdroj potíží.

Důvod ztráty vlasů a lámavosti nehtů

Zdraví nadledvinek může ovlivnit zdraví vlasů, nehtů a dokonce i kvalitu spánku. Nadledvinky jsou umístěny v horní části ledvin a jedná se o žlázy s vnitřní sekrecí. Tyto žlázy jsou zodpovědné hned za několik hormonů, jako jsou steroidy a adrenalin. Následující recept normalizuje funkci nadledvinek, čímž řeší i problémy s nimi spojené. 

Lék na vypadávání vlasů a lámání nehtů

Připravte si 500 ml přírodního medu, 30 g sušených listů petrželky, 200 g vlašských ořechů, 100 g rozinek a 20 g mletého zázvoru. Listy petrželky a ořechy vložte do mixéru a rozemelte. Poté přidejte rozinky, mletý zázvor a med. Důkladně promíchejte a vložte do skleněné nádoby. Uchovávejte v lednici a užívejte 2 lžíce každé ráno 15 minut před snídaní po dobu 2 – 3 týdnů.

Po pár dnech uvidíte, jak se kvalita spánku zlepší a vaše vlasy a nehty budou mnohem zdravější.