Těhotenství i porod probíhal zcela normálně. Co však bylo neobvyklé, bylo samotné dítě. Lékaři něco takového dlouho neviděli

Tato žena se rozhodla, že už je ten správný čas založit rodinu. S manželem tedy začali pracovat na miminku. Naštěstí šlo vše bez komplikací, otěhotněla a ve 38. týdnu těhotenství přišel porod. Celých 9 měsíců i průběh porodu, vše probíhalo zcela normálně. Co však bylo neobvyklé, bylo samotné dítě. Lékaři uvedli, že něco takového dlouho neviděli, někteří za svou kariéru dokonce ještě nikdy, až teď.

Dvakrát větší než průměrný novorozenec

Miminko přišlo na svět s 6,5 kg, což je dvakrát tolik než u průměrného novorozence. Dítě se vejde do oblečení pro 9měsíční batole. Uživatelé internetu si jen mnou oči. Je to skutečně neuvěřitelné. Někteří lékaři se za svou kariéru s něčím takovým ještě nesetkali, byli v šoku. Ovšem nejvíce překvapená byla samotná maminka. Nečekala, že její dítě bude dosahovat takových rozměrů.

Zná ho celý svět

Případ je tak neobvyklý, že se o něm okamžitě dozvěděl celý svět. Proletěl internet a všichni, kdo o něm slyšeli nebo četli, přemýšlejí, jak se něco takového mohlo přihodit. Podle lékařů byl v tomto případě rozumný jedině císařský řez. Lékař, který zákrok provedl, uvedl, že měl co do činění s největším novorozencem, jakého kdy viděl.

Dítě se stalo celebritou

Miminko se v nemocnici ihned stalo „malou“ celebritou. Sestry i ostatní lékaři se na něj chodili dívat. Váha však není to jediné, co jej činilo výjimečným, je i poměrně vysoký, měří 60,3 cm. Nemocnice nebyla vybavena na tak velké dítě, musela dodatečně objednat plenky vhodné pro velikost batolete.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk