Co se všechno může stát během zásnub. Nehoda při žádosti o ruku a záchranou na poslední chvíli baví internet

Okamžik zasnoubení je plný emocí a zůstává v paměti navždy. Proto je pro účastníky tak důležité, aby vše probíhalo podle plánu. Kdo by si nepřál prožít scénu jako z romantického filmu. Ovšem pro tohoto 35letého muže situace neprobíhala zrovna tak, jak si ve své hlavě představoval. Neměl příliš veliké štěstí.

Muži nesou těžké břímě

Je nutné připustit, že muži v tomto případě nemají vůbec lehký úkol. Ačkoli v dnešní době není nic výjimečného, když o ruku požádá žena, stále se jedná spíše o raritu. Většinou je vše na mužích. Není se tedy čemu divit, že mohou být lehce nervózní, aby šlo vše podle plánu, a jejich vysněné ženě dopřáli scénu jak z romantického filmu.

Noční můra na jachtě

Tento muž byl nucen pokleknout před svou milovanou dokonce dvakrát. Proč? Prsten mu vypadl z rukou a přistál v zátoce. I když vše nasvědčovalo tomu, že žádost o ruku bude kouzelným momentem, neobešlo se to bez nehody. Rozházené okvětní lístky růží a zapadající slunce nepomohly.

Okamžitě se vrhl do vody

Když muž viděl, co se stalo, okamžitě se vrhl do vody. Po chvíli potápění se mu podařilo najít důkaz lásky, který hodlal navléknout na prst své budoucí snoubenky. Podruhé už to vyšlo a vrátil se ke své milované, aby se znovu pokusil požádat ji o ruku. Mladá žena bez váhání řekla ANO a dnes již manželé mají skvělou historku k vyprávění, která je ještě ke všemu zachycena na video, jež natáčeli přátelé páru.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: RM Videos