Aspirin místo pracího prostředku? Budete překvapeni, jak vám pomůže k běloskvoucímu prádlu

Mnoho z nás se snaží odstranit zašedlou barvu na bílém oblečení a už ani nevíme, jaký si z té spousty produktů na trhu máme vybrat. Ať už jsme se snažili použít cokoliv, ne a ne získat opět běloskvoucí prádlo. Časem může zašedlost dokonce i ztmavnout. Naštěstí existuje malý jednoduchý trik, který vám pomůže eliminovat zašedlé skvrny na oblečení.

Jak se zbavit zašedlého oblečení?

Nalijte do kýble 7,5 l horké vody a rozpusťte v ní 5 tablet rozdrceného aspirinu. Poté vložte prádlo do roztoku a nechte přes noc. Ujistěte se, že je oblečení zcela ponořené pod vodou. Prádlo vyjměte minimálně po 8 hodinách a vyperte, jak jste zvyklí.

V případě, že se na vašem oblečení vyskytují krvavé skvrny, je třeba použít jinou metodu. Rozdrťte několik tablet aspirinu a namočte oblečení na 2 hodiny. Snažte se vyhnout horké vodě, protože ta má na krev zcela opačné účinky.

Proč právě aspirin?

Aspirin obsahuje typ slabé kyseliny, která nabízí úžasné výsledky, co se čištění týká. Nemusíte tak kupovat drahé čistící nebo prací prostředky, stačí jen, když otevřete lékárničku a je to!

Znáte tuto metodu? Neváhejte ji sdílet mezi svými přáteli a rodinou, určitě vám poděkují.

Zdroj:organicplannermedia.com