Astrologická znamení, u nichž nemusí hněv a agresivita představovat negativní vlastnosti

Zarputilost, násilí a vztek nemusí být vždy a v každém smyslu negativními vlastnostmi. Například potřebujeme-li se někomu ubránit, někdy jsou projevy vzteku a hrubosti nezbytné. Ovšem je-li to něco, čím se vyznačujeme normálně, navíc je-li to spojeno s účelností a vytrvalostí, nejedná se o nic hezkého. V následujícím seznamu uvádíme znamení zvěrokruhu, o nichž lze říci, že se hněvem a hrubostí vyznačují, a to jak v dobrém, tak i méně dobrém slova smyslu.

Beran

Pro berany je tato vlastnost typická. Nikdy se nevzdávají a všechno, co dělají, dělají s popudem a vášní. Jsou schopni obětovat cokoli pro své blízké a milované. Ačkoli nejsou tak záludnými, stále se ve vztahu chovají velice dominantně a nikdy se nenechají utlačovat.

Blíženci

Blíženci jsou nekonečně laskaví, okouzlující a přímí lidé. Nikdy by nikomu neublížili, ale jejich trpělivost má své hranice. Pokud jim někdo ublíží, nerespektuje je nebo je zradí, pak se má dotyčný na co těšit. V blížencích se uvolní jejich hněv. Neprovází je zlo, bojují jen za pravdu a pro ni jsou schopni ukázat svou agresivní stránku.

Lev

Tímto znamením v našem seznamu jsme zřejmě nikoho nepřekvapili. Vášnivý lev, který není příliš tolerantní, jakmile nemůže být středem pozornosti, ukazuje svou agresivitu. Nejvíce ho dokáže vyřadit z rovnováhy jeho soutěživý duch. Nejde-li něco podle jeho plánu, je zle. Jakmile bude mít pocit, že ohrožujete jeho postavení, okamžitě se stane agresorem a skutečným lvem osvobozeným ze své klece.

Štír

Štíři jsou jednou velikou záhadou. Je těžké je odhadnout a možná díky tomu jsou pro všechny ostatní tak zajímavými jedinci. Štíři mohou být zdrženliví, ale když mají pocit, že někdo ohrožuje jejich blízké, jdou do boje bez rozmyslu hlava nehlava. Snadno vycítí faleš, takže je lepší to na ně ani nezkoušet, protože jakmile odhalí zradu, budou nemilosrdní.

Obrázky: Freepik