Astrologie v milostném životě. Sexuální kompatibilita na základě natálních map

Sexuální kompatibilita je jedním z předpokladů pro vytvoření šťastného vztahu. To, jak moc se k době hodíte, určují jednotlivé natální mapy, které berou v úvahu, pod jakým znamením zvěrokruhu jste se narodili a v jakém postavení se tehdy nacházely Mars a Venuše. Právě tyto planety určují, jak dobře vám spolu bude.

Postavení ve vzdušných znameních

Pokud jsou Mars a Venuše ve vzdušných znameních – Váhy, Vodnář, Blíženci, má to negativní vliv na sexuální potenciál.

Postavení v ohnivých znameních

V případě postavení v ohnivých znameních, jako je Beran, Lev nebo Střelec, můžeme hovořit o silném temperamentu a časném nástupu sexuální aktivity. Bohužel ale tito lidé “vyhoří” celkem rychle, takže se jim jen zřídka podaří udržet vysokou účinnost po delší dobu. A nejde pouze o sex, ale také o lásku. Zpočátku jsou vášniví, ale jakmile dostanou to, po čem touží, znatelně ochladnou. To platí zejména pro Berana. 

Postavení ve vodních znameních

Když se v nativní mapě Venuše a Mars nacházejí v jednom z vodních znamení, což jsou Rak, Štír nebo Ryby, tyto osoby se vyznačují romantismem a něhou. Pouze vášnivá vzplanutí jsou jim cizí. Pokud jsou Venuše a Mars současně v aspektu Pluta, bude mít takový člověk výrazný sexappeal.

Postavení v zemitých znameních

Umístění Venuše a Marsu v zemitých znameních – Býk, Panna a Kozoroh. Tito jedinci jsou praktičtí a milující. Pro sex potřebují pohodlí a příjemné prostředí.

Synastrie

V synastrii může být známkou sexuální kompatibility mužský Mars v aspektu s ženskou Venuší. Trigon, který se vyvíjí mezi planetami ve stejném elementu, také značí, že mezi partnery je možná silná sexuální náklonnost. Ale ještě lepší je, když v synastrii dvou partnerů existuje takový aspekt jako je čtverec. Předurčuje nejen sexuální kompatibilitu, ale také skutečnost, že vášeň po čase nezmizí. Čtverec však také předpovídá násilnou vášeň, kdy mohou být výbuchy nepotlačitelné sexuální přitažlivosti rozptýleny prudkými hádkami.

Obrázky: Pixabay