Batole netuší, kam mizí jeho oběd. Nakonec zjistí, že mu ho krade jeho domácí mazlíček

Pes je sice nejlepším přítelem člověka, ale to neznamená, že nemůže být zlomyslným darebákem, který pro kus jídla udělá cokoli. Buď si pochutnává na našich oblíbených botách a nábytku nebo se nestydí ujídat nám přímo z talíře. Ale co se vůbec divíme, když jde o jídlo, psi neznají bratra. Důkazem je i tento výmarský ohař.

Ujídat přímo z vidličky

Na videu, které se okamžitě stalo virálním, můžete vidět malé batole, jak si pochutnává na bramborové kaši s hráškem. Ovšem při každém soustu má výraz, jako kdyby si říkalo: „Kam se podělo moje jídlo?“ My víme kam. Do hrdla velkého šedého stínu, který se za ním rýsuje. Při každém soustu totiž můžete vidět výmarského ohaře, jak ujídá dítěti přímo z vidličky. Když to batoleti dojde, začne křičet.

Majitelé pejsků moc dobře ví

Přestože se nám nepodařilo vypátrat původ videa, věříme, že každý majitel psa, který ho zhlédne, moc dobře ví, o co tady jde. Jakmile se jedná o jídlo, psi najednou zapomenou na veškerou poslušnost a chtějí si urvat, co jen půjde. V tu chvíli se z nich stávají odborníci na krádež každého kousku. Pohled na ně ale rozveselí i toho největšího bručouna. Stejně tak majitel tohoto výmarského ohaře nevydržel a musel vzít do ruky kameru, aby vtipnou situaci zachytil na video, které nyní baví celý internet.

Pozor na lidské jídlo

Přesto všechno ale musíme upozornit všechny majitele psů, i když se situace může zdát roztomilá a vtipná, je potřeba dávat pozor na to, co váš pes jí. Ne každá lidská strava je pro psy vhodná. Pokud je necháte jíst z vašeho talíře cokoli, co si budou žádat, můžete jim nevědomky zadělat na vážné zdravotní problémy. A pokud lidské jídlo ustojí, existuje riziko, že se z nich stanou vybíraví jedlíci, kteří vám nakonec jen tak něco nepozřou. Takže pozor na to.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Apost.com