Batole se každou noc plížilo ze své postýlky a odmítalo spát. Když se rodiče rozhodli nainstalovat do dětského pokoje kameru, dostaly se jim do ruky roztomilé důkazy proč!

Chris a Nina jsou rodiči roztomilého 15měsíčního batolete jménem Chloe. Jsou to velmi zodpovědní a milující rodiče, kteří se vždy ujišťují, že je jejich malá holčička v pořádku a v bezpečí, když ji večer ukládají do postýlky. Ovšem Chloe si o spaní zřejmě myslí své a pravidelně se jí v noci daří vylézt z postýlky a hrát si, zatímco její rodiče v klidu spí.

Poté, co se věc opakovala ještě několikrát, se Chris a Nina rozhodli nainstalovat do dětského pokoje kameru, aby zjistili, co se s Chloe v noci děje. Stačila jedna noc a rodiče získali důkazy, které potřebovali.

Jak se ukázalo, jejich dva hraví zlatí retrívři vždy vejdou ke Chloe do pokoje, jakmile se zhasnou světla a vzbudí ji. Další věc, co následuje, je, že Chloe vyleze ze své postýlky a směřuje za svými dvěma chlupatými kamarády. Tato zábava ovšem musela jednou skončit, protože Chloe potřebuje kvalitní spánek a odpočinek. Ale i přesto se Chris s Ninou museli smát, když zjistili, jak a proč se Chloe v noci plíží ze své postýlky. Kdo by také odolal, že?

Několik záběrů můžete vidět na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní roztomilý příběh líbil? Máte podobné zkušenosti se svými domácími mazlíčky a svými dětmi? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org