Rybí olej – váš nejlepší přítel v boji proti vráskám i přebytečným kilům

Jakékoliv zkušenosti, které prožíváme, ať už smutné či veselé, zanechávají na naší tváři stopy v podobě vrásek. Jsou to nevyhnutelné známky stárnutí a lidských zkušeností, které ale pro většinu žen i několik málo mužů představují skutečnou tragédii. Každý z nás touží zůstat přitažlivý a mladý, a proto vám dnes představíme produkt, jenž dokáže skutečné zázraky – rybí olej. Ať už se nám to líbí nebo ne, rybí olej obsahuje veliké množství vitamínů A a E, urychlující proces regenerace pokožky, jíž zároveň dodávají jemnost a pružnost.

Jemné vrásky a pigmentové skvrny

Smíchejte rybí olej se šlehačkou nebo zakysanou smetanou a citrónovou šťávou. Naneste jednu lžičku směsi na pokožku, počkejte 20 – 30 minut a odstraňte kosmetickou špachtlí. Zbytky masky opláchněte předem připraveným odvarem z heřmánku.

Vyhlazení hlubokých vrásek

Na hluboké vrásky je ideální maska z rybího oleje a medu. Od každé složky smíchejte jednu lžičku a rovnoměrně aplikujte na obličej. Nechte působit 20 – 30 minut a odstraňte papírovým ubrouskem. Opláchněte zbytky směsi teplou vodou. Dopřejte si masku 2x týdně a brzy zaznamenáte požadované výsledky v zrcadle.

Vrásky kolem očí

Čistý rybí olej je nejúčinnějším lékem na vrásky kolem očí. Dermatologové jej doporučují převážně před spaním. Emulzi nechte na pokožce po dobu 20 minut a poté opláchněte čistou vodou. Pro lepší účinek jej můžete aplikovat nejen zvenku, ale i zevnitř ve formě vitamínů.

Mimochodem, rybí olej pomáhá při léčbě akné i během hubnutí, takže pokud netrpíte nesnášenlivostí na rybí olej, můžete zahájit cestu k mladistvému vzhledu.

Jak se vám dnešní článek líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: takprosto.cc