Zoufalé volání ohledně domácího násilí odhalilo čtyři malá štěňátka pokrytá neznámou látkou. Bližší ohledání zjistilo krutou pravdu!

Policie obdržela zoufalý telefonát ohledně domácího násilí, který neváhala dále předat na organizaci pro záchranu zvířat. Těsně po příjezdu na místo, byla objevena čtyři štěňátka, jejichž tělíčka byla pokryta neznámou podivnou látkou. Nejdříve si nikdo nebyl jistý, oč se jedná, ale při bližším ohledání bylo jasno!

„Strážníci byli povoláni k incidentu domácího násilí poté, co neznámá osoba vstoupila do cizího domu a oznámila, že se chystá ublížit štěňatům, která se zde nacházela. Když jsme dorazili, psi už byli pokryti latexovou barvou,“ řekl mluvčí organizace. Barva zakrývala mláďata v několika vrstvách. Byla v tak špatném stavu, že se mohla sotva pohnout. Co je ještě horší, latexová barva obsahuje nebezpečné chemikálie, takže bylo potřeba rychle jednat.

„Neexistoval žádný jiný bezpečný způsob, jak ze štěňat barvu odstranit, museli jsme je tedy celá oholit.“ Byl to skutečně jediný logický krok, jak štěňata zachránit a naštěstí úspěšný. Zůstala sice zcela holá, ale zdravá a šťastná. Poté, co se jejich příběh dostal na internet, začaly se hrnout také žádosti o adopci.

Jejich hrůzná minulost je už za nimi a nyní jsou připravená a ochotná stát se báječnými společníky. Teď už jsou to šťastná a hravá štěňátka. Co se týká pachatele, který je za celou situaci zodpovědný, byl zatčen a čelí obvinění z týrání zvířat.

Také milujete šťastné konce jako my? Pokud ano, neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org