Batole se naučilo více než jen slova. Věrohodně napodobuje typická gesta domoviny

Pokud se vám nebo někomu, koho znáte, narodilo dítě, víte, že mozek dětí je jako houba. Dokážou neskutečně rychle přijmout jakoukoli informaci, zpracovat ji a použít, zejména jazyk. Ovšem tento malý drobeček z Itálie si zapamatoval více než jen slova.

Gestikulace k Italům patří

Jedním ze stereotypů často vnucovaných rodilým mluvčím z Itálie je, že při mluvení hodně gestikulují. I když to není vždy pravda, tento chlapeček dostál jejich pověsti, jak jen nejlépe mohl. Jakmile na něj jeho maminka začala mluvit, napodoboval každý její pohyb. Od gest až po vrtění hlavou. Stal se jejím dokonalým zrcadlem.

Nespustil ze své maminky oči

Když dítě pozoruje svou maminku při rozhovoru, okamžitě zvážní a na první pohled můžete vidět, že se chystá do diskuse zapojit. A také tak udělalo. Nespustil ze své maminky oči a okamžitě ji začal věrohodně napodobovat pokaždé, když promluvila. Nemohla si přát pozornějšího diváka.

Gesta jsou nanejvýš důležitá

Bylo jasné, že tento malý si myslí, že rozhovor a doprovodná gesta jsou nanejvýš důležité. Pokud hledáte video, které by vám zpříjemnilo den, toto je to pravé. Sledujte, jak se rozkošné miminko v roztomilé interakci učí složitosti kývání hlavou a gest rukou, prvků typických pro italskou komunikaci.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Randy Bellous