Bratrská roztržka dvou slůňat: Fotografka zachytila scénu jak z animované pohádky

Sloni jsou jedni z nejinteligentnějších suchozemských zvířat na Zemi. Většina lidí je zná pro jejich pověstnou schopnost pamatovat si minulé události. Sloni mají také sociální inteligenci, která se může zdát velmi podobná té lidské. Z toho důvodu fotografové přírody a filmaři nikdy netuší, co získají za materiál, když namíří své fotoaparáty a kamery na sloní stáda. Lee-Anne Robertson ze Sundays River Valley v Jižní Africe se to dozvěděla z první ruky.

Bratrská láska

Lee-Anne nechala fotoaparát zaostřit na jedno ze slůňat. Při procházce se svým stádem se mládě rozhodlo, že je ideální čas na odpolední šlofík. Když si však jeho počínání všiml starší bratr, nebyl příliš spokojený s načasováním slůněte. A tak se jako správný starší bratr rozhodl svého bratříčka polechtat, aby se probudil.

Začala bratrská roztržka

Když ho jeho velký bratr začal lechtat, slůně se vrtělo na zemi a kopalo nohama. Nakonec se slůně překulilo na všechny čtyři a vstalo. Ale teď, když stálo, dostal chuť si zdřímnout starší bratr. Slůněti se to samozřejmě nelíbilo, vylezlo na svého bratra a snažilo se, aby jen tak neusnul.

Scéna jako z animovaného filmu

Ať už jste starší nebo mladší sourozenec, tato scéna vám bude připadat velmi povědomá. Podívejte se na tuto rozkošnou výměnu názorů mezi dvěma sloními bratry. Stojí více než za jedno zhlédnutí. Budete mít pocit, že se díváte na animovanou pohádku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com