Čestný nálezce kontaktoval majitelku ztracené peněženky. Když si přečetla, kdo je autorem a hlavně, kolik mu je let, dojalo ji to

Ztráta majetku je vždy velice smutnou záležitostí. I když se říká, že na materiálních věcech tolik nezáleží, při té představě, že se vrátíte domů bez peněženky, jistě nejste zrovna šťastní. Vyběhávání úřadů kvůli novým dokladům, ztráta důležitých karet, a ještě ke všemu hotovost, to jednoho rozesmutní. Podobnou situaci zažila i Taylor Sloan, která ztratila peněženku na motokrosové akci. Měla však štěstí na dobrého člověka.

Myslela si, že je její peněženka navždy ztracena

Protože si myslela, že je její peněženka navždy ztracena, vzdala se naděje, dokud se nestal zázrak. Obdržela dopis s přiloženou chybějící peněženkou. Když si přečetla, kdo je autorem a hlavně, kolik mu je let, byla dojatá. Její víra v lidstvo se opět obnovila.

Dopis mladou ženu dojal

V dopise stálo:

Vážená paní Sloan,

jmenuji se Nasim Lawrance a je mi 10 let. Našel jsem na zemi vaši peněženku na akci Super Motocross v Oaklandu. Vím, jaké to je něco ztratit, a chtěl jsem se ujistit, že dostanete svou peněženku zpátky. Doufám, že jsem vás potěšil a jste ráda, že máte zpět své peníze a občanský průkaz. Jsem rád, že jsem peněženku našel já, a ne nějaký zlý člověk, který by vás okradl. Vypadáte jako velmi milý člověk, který dělá hezké věci pro ostatní lidi, takže jsem pro vás chtěl udělat také něco pěkného. Navíc je to čestná věc.

S pozdravem,

Nasim

Taylor sdílela svůj příběh. Měla pocit, že by byla škoda, kdyby se akt laskavosti tohoto malého chlapce nedostal do širšího povědomí veřejnosti. Snad v ostatních probudí stejný smysl pro čest, jako má chlapec. Slíbila, že Nasimovi brzy odepíše s hlubokým poděkováním.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Goodnewsnetwork.org