Kočičí maminka se snaží uspat neposedné kotě. Po chvilce nachází ideální a praktickou metodu zároveň

V tomto videu hrají hlavní role dvě rozkošné kočičky, maminka jménem Mimi a její potomek, malé kotě jménem Kiki. Pokud máte malé děti a každý večer se trápíte s jejich uspáváním, může vám být příkladem tato kočičí maminka. Je roztomilé ji pozorovat, jak se snaží přimět Kiki ke spánku.

Kočičí matka se snaží uspat své kotě

Vůbec nezáleží, jestli je řeč o dětech nebo štěňatech či koťatech, každé mládě je v podstatě stejné. I Kiki se snaží vzdorovat a odolat spánku. Naštěstí Mimi přesně ví, co na Kiki zabírá, aby konečně usnula. Evidentně potřebuje hygienu. Je roztomilé pozorovat, jak se drobné kotě tulí ke své kočičí mamince, mazlí se a snaží se najít ideální místo k odpočinku.

Očista dokonale unaví

Těžko říct, jestli maminčinou strategií je Kiki uklidnit nebo unavit natolik, aby usnula. Je totiž dost intenzivní, co se mytí týče. Nejen, že se stará o to, aby bylo její miminko čisté, ale čistí i samu sebe. Pravděpodobně jde ale o kombinaci obojího. Kdykoli si Kiki najde místo a získá konečně pohodlí, Mimi ji začne znovu mýt jazykem. Vzhledem k tomu, že kotě téměř nic neváží, i to nejmenší olíznutí rozhýbe celé jeho tělo.

Konečně usne

Na obě je roztomilý pohled. Kiki vypadá rozkošně, když ji drží Mimi pod nohou. Trochu to trvá, ale nakonec je Kiki celá schovaná u maminky. Uvelebí se, aby si odpočinula. Když si Mimi všimne, že Kiki usnula, rozhodne se, že je ideální čas pro svou vlastní očistu a relaxaci.

Úvodní obrázek: Dcoetzee/creativec commons/Public domain, Zdroj: Madlyodd.com