Jak zakrýt své nedostatky a zároveň vyzdvihnout přednosti. Denní make up rutina od světoznámé sedmdesátnice

Říkají vám něco jména Christopher Hopkins a Joann Hopkins? Pokud ne, rádi vám je představíme. Jedná se o matku a syna, dvojici, která radí ženám, ale i mužům, jak se cítit lépe. Přestože krása není v životě všechno, dělá s naším sebevědomím mnoho. A převážně ženy se chtějí cítit přirozeně krásné, vědět, jak se správně líčit, aby zakryly své nedostatky a zároveň vyzdvihly své přednosti. Christopher a Joann jsou známí především svými proměnami, které jsou dechberoucí. Tentokrát se Joann podělila o svou denní rutinu v líčení od začátku až do konce. Nutno podotknout, že je jí 78 let.

Úžasná a zábavná

Nejen, že je Joann naprosto úžasná v tom, co dělá, ale je také zábavná. Její úvodní řeč, když se dívá na svou tvář, než se začne líčit, nám ukazuje její roztomilou drzost. „Ach! To je špatné. Vypadám, jako bych umřela. Doufám, že jsem šla do nebe.“

Joann vypráví, a přitom začíná se svým tutoriálem. Nanáší podklad, tvářenku a bronzer. „Pamatuji si, jak se mě jednou, když mi bylo asi 30, jedna žena v kostele zeptala, jestli někdy přestanu nosit make-up. No, to asi ne!“ Přiznává, že i spát chodí nalíčená. Ráno se vždy odlíčí, pleť vyčistí a nanese nový make-up.

Nikdy nechoďte spát s make-upem

Ani ten nejlepší make-up však nepomůže, pokud se o svou pleť nebudete starat. Spánek s make-upem může ucpat póry a vést k pupínkům. Může také bránit regeneraci pokožky během noci, když spíte, což může přispívat k jejímu rychlejšímu stárnutí. A to nikdo nechce. Zdá se ale, že Joann je to jedno a se svým stárnutím je relativně v pohodě. Podle jejích slov, správné líčení vše spraví. Do postele chce chodit jako osoba, kterou miluje, ne jako čert.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: 12tomatoes.com