Chlapci s Downovým syndromem se splnil sen a propukl štěstím v pláč. Dojemný okamžik zachytila pyšná maminka na video

Nic se nevyrovná pocitu absolutního čistého štěstí. Pokud si něco přejete, na něco čekáte a nakonec se vám váš sen splní, je to pocit naprosté euforie. Pro tohoto chlapce nebylo nic víc než otevřít poštovní schránku a uvnitř najít přijímací dopis na vysněnou vysokou školu. Navíc, když víte, že jste jiný než ostatní studenti.

Dlouho očekávaný okamžik

Kurt Kinley z Normal ve státě Illinois si nebyl jistý, zdali okamžik, na který nejvíce čeká, někdy přijde. Jeho život je totiž plný zdravotní problémů, trpí Downovým syndromem. Během dospívání byli jeho největšími vzory sourozenci Glenn a Kelsey. Inspirován svými blízkými se Kurt přihlásil do dvouletého programu na Heartland Community College, který je určen pro dospělé se speciálními potřebami. Když se měl konečně dozvědět, jestli byl přijat, jeho matka Michele zaznamenala okamžik, na který tak dlouho čekal. A ještě že tak udělala. Jeho reakce vás přivede k slzám.

Chlapce přemohly emoce

„Vzali mě! Ano!“ zakřičel Kurt a ihned jej přemohly slzy čisté radosti. Později zaslal video Glennovi, který nyní žije v Kansasu. Hrdý starší bratr si tento moment nechtěl nechat pro sebe a zveřejnil jej na sociálních sítích jako inspiraci. Video se okamžitě stalo virálním. „Vždycky jsem předpokládal, že půjdu na vysokou školu, moji rodiče také. Myslím, že Kurt nikdy nepočítal s tím, že by šel na vysokou, takže je to pro něj docela velká věc. Byl tak nadšený,“ napsal Glenn. Ten doufá, že toto vítězství ukáže ostatním rodičům s dětmi se speciálními potřebami, že vysoká škola je na dosah pro každého.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com