Porotce talentové soutěže si všiml, že zpěvák má děravé boty. Odhodlal se proto k laskavému gestu, které všechny dojalo

Colby Swift je country zpěvák, kterého jen tak nepotkáte. Jeho vystoupení velmi zapůsobilo na porotce talentové soutěže American Idol a krajana Luka Bryana, který se v mladíkovi zhlédl. Colby nikdy neabsolvoval žádnou lekci zpěvu, jeho syrový talent vyčníval nad všechny ostatní. Proto jej také porotci poslali do Hollywoodského týdne.

Hollywoodský týden

Luky Bryan společně s kolegy, dalšími porotci Katy Perry a Lionelem Richiem poslal Colbyho do kola s názvem Hollywoodský týden. Colby byl nadšením bez sebe, měl slzy v očích. A co víc, bylo by to vůbec poprvé, kdy by byl mimo svůj rodný stát Texas. Přestože svůj osud nesl s lehkostí, jeho dětství bylo hodně těžké. Jeho matka rodinu opustila a Colbyho otec Justin se musel o děti starat sám. Nenechal se ale srazit na kolena. Když nadešlo hollywoodské kolo, Colby předvedl neuvěřitelné vystoupení. Měl na sobě kovbojský klobouk, vypadal uhlazenější a i přesto, že stál poprvé před tak velkým publikem, překonal svou nervozitu a jeho sólo s písní Before the Next Teardrop Falls od Freddyho Fendera postavilo dav i porotce na nohy.

Děravé boty za nové

Když však Colby opouštěl jeviště, Luky Bryan si všiml, že jeho boty jsou plné děr. Očividně si nemohl dovolit nové. Jakmile nadešel čas pro porotce, aby se rozhodli, Luke Bryan udělal něco, co nikdo nečekal. Colbymu daroval své vlastní boty, které měl zrovna na nohou. Colby i všichni lidé v sále byli šokováni. Porotce ale uvedl, že je to to nejmenší, co může pro nově vycházející country hvězdu udělat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net