Chlapec si hrál se sirkami a benzínem. Noční můra všech rodičů skončila tragicky

Neštěstí, které se snad ani nedá popsat slovy. Neustále se snažíme chránit naše děti, co to dá, od malička jim vštěpujeme, čeho se mají vyvarovat, aby se nezranily, ale i přesto to v některých případech nestačí a naše největší obavy se stanou skutečností. Odstrašujícím případem pro všechny malé děti je příběh Kaisena Dama, sedmiletého chlapce z Utahu, který po hře se zápalkami skončil v plamenech.

Výkřiky a oheň

Kaisen a jeho kamarád se pokoušeli roztavit plot v sousedství Salt Lake City pomocí zápalek a benzínu, když v tu chvíli došlo k tragédii. V sobotu večer sousedé spěchali do uličky ve dvoře, odkud zaslechli výkřiky. Našli malého Kaisena v plamenech. Při hře se zápalkami a benzínem chlapec podpálil sám sebe. Plameny propálily většinu jeho oblečení, než se sousedům podařilo oheň uhasit dekou. Kaisen byl okamžitě převezen do nemocnice, kde bohužel svým zraněním podlehl. Druhý chlapec nebyl nijak zraněn, jak uvedly úřady. Fotografie z místa činu ukazovaly spálený plot a stopy spálenin v trávě. Přestože se kolem pohybovali dospělí, v uličce v daný moment nikdo nebyl, pouze tyto dvě děti.

Chlapec byl po okolí dobře známý

„Byl pro nás jako malý bratr. Celé okolí spojoval. Všichni jej znali,“ vypráví jeden ze sousedů. Kaisen byl známý tím, že jako jedno z mála dětí nevlastnil doma žádnou elektroniku, proto si rád chodil hrát ven. Zvonil od dveří ke dveřím a ptal se, zdali by si s ním místní děti nešly hrát ven. Neustále jezdil na kole. Bohužel, hraní venku se zápalkami a benzínem se mu stalo osudným.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insideedition.com