Chlapec vyšetřuje svého psa dětskou lékařskou sadou. Roztomilý okamžik zachycený na video

Děti a psi jsou často těmi nejroztomilejšími živými tvory na planetě. Když nastanou situace, kdy je můžete pozorovat společně při různých aktivitách, vznikají v takovém případě ty nejroztomilejší okamžiky. Ve videu uvedeném pod článkem můžete vidět, jak dobře spolu děti a psi vycházejí.

Není hra jako hra

Chlapec si hraje se psem, ale ne tak, jak byste očekávali. V tomto videu se neděje žádné aportování ani přetahování o kus lana s uzlem. Dítě používá dětskou lékařskou sadu na dobrmana, aby jej řádně „vyšetřilo“.

Pejsci také potřebují lékařkou péči

Dítě začíná testováním reflexů. Jemně používá plastovou paličku na psí klouby. Zdá se, že dobrmana nic z toho vůbec netrápí. Jen trpělivě sedí na místě. Nechává tohoto malého budoucího veterináře dělat svou práci. Při dalším testu dítě provede kontrolu krevního tlaku. Vytáhne svou hračku na měření krevního tlaku a omotá ji kolem psí tlapky. Pes je trpělivý, když dítě pokračuje ve vyšetření.

Pes je naprosto klidný

Co je na těchto záběrech pozoruhodné, že pes jen tak klidně sedí a nechává dítě, aby si s ním dělalo, co chce. Většina psů by se pravděpodobně bála vkročit do ordinace veterináře, i toho fiktivního. Zdá se, že tomuto dobrmanovi to však nevadí. I když se jedná pouze o falešné vyšetření, pohled na tyto dva je skutečně roztomilý. Po dokončení testu krevního tlaku dítě hračku odloží. Pes jemně položí tlapku dolů a zůstane po chlapcově boku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com