Šokující objev uprostřed lesa. Dva opuštěné pytle skrývaly obsah, nad kterým zůstává rozum stát

Téměř každý den ve světě nastanou situace, ze kterých lidem vstávají vlasy na hlavě. Mezi nimi je samozřejmě i násilí na zvířatech. Někteří lidé nemají srdce pro tato ubohá stvoření a člověk jen kroutí hlavou, jak krutí někteří jedinci dokážou být k nevinným tvorům, kteří jediné, co žádají, je trocha lásky. Dnešní příběh má však šťastný konec.

Šokující objev v lese

V lese ve Fabianówě v okrese Ostrów učinila žena šokující objev. Je děsivé pomyslet na to, co by se stalo, kdyby neprošla kolem. Žena našla dva neznámé pytle. Nejdříve se bála přistoupit, ale dobře udělala, když se odvážila přiblížit.

Vyděšení psi zabalení v pytlích

Jak se ukázalo, ve dvou pytlích, které zůstaly pohozené v lese, byli uvězněni vyděšení psi. Žena okamžitě zavolala pomoc. V současné době jsou podle portálu OSTROW24.tv psi v bezpečí a jsou umístěni v útulku na okraji města Ostrów Wielkopolski.

Hledání pachatelů

Na Facebooku se objevil příspěvek s výzvou k nalezení majitelů, zřejmě i pachatelů, těchto nevinných stvoření. Není pochyb o tom, že viník by měl být potrestán. Takoví lidé si nemohou beztrestně běhat po světě, aniž by nečelili následkům svého zrůdného chování, jinak nikdy nepřestanou. „Pro tuto bestialitu nemáme slov,“ můžete číst v oznámení útulku.

Uživatelé internetu nevěřili svým vlastním očím

Všichni, kdo příspěvek s výzvou na sociálních sítích zaznamenali, nemohli uvěřit, že dokáže být někdo tak krutý. Psi byli ponecháni svému osudu, kterým měla být pomalá smrt. Za opuštění psa nebo kočky hrozí pokuta, omezení na svobodě a v odůvodněných případech až dva roky odnětí svobody.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Wiadomosci