Matka políbila dceru a popřála jí dobrou noc. Při ranním buzení se otci naskytl pohled, který jej bude pronásledovat do konce života

Rebecca milovala svou dceru víc než svůj život. Nikdy by si nepomyslela, že když jí jednoho večera dá pusu na dobrou noc, bude to poslední polibek v jejím životě. Druhý den ráno v 6:45 vstoupil do pokoje otec Graham, aby dceru zkontroloval. Pohled, který se mu naskytl, jej bude pronásledovat do konce života. Místo své spící dcery v posteli, našel její mrtvé tělo ve skříni.

Dívka se oběsila ve skříni

Jeho malá holčička se oběsila ve školní uniformě v jejich domě v Caerphilly v jižním Walesu. Otec se okamžitě pokusil dítě zachránit. Na pomoc už bylo bohužel pozdě. Hazel Georgina Bradley zemřela ve svém šatníku, ve svém vlastním pokoji.

Co se mohlo večer před incidentem stát?

Rodiče si byli jistí, že Hazel si nechtěla vzít život, protože ho milovala víc než cokoli jiného. Měla přátele, dobrý vztah se svými rodiči a skvělé studijní výsledky ve škole. Co se tedy mohlo stát? Její příbuzní věděli, že je dívka občas náměsíčná, ale nikdy si nemysleli, že by to mohlo přímo ohrozit její život.

Pronásledoval ji strach

Hazel trpěla strachem ze své skříně. To vše kvůli animovanému filmu Příšerky s.r.o. z roku 2001, v němž vylézají monstra ze skříní v dětských pokojích, aby děsila spící děti. Přestože se jedná o pohádku, Hazel se bála, že se z její skříně každou noci vynoří strašlivé příšery. Policisté, kteří prověřovali místo činu a případ vyšetřovali, však příliš nevěřili, že si dítě mohlo vzít život na místě, kterého se tolik bálo. Tehdy ještě nevěděli, že 13letá dívka je náměsíčná.

Zamotala se do šatů

Rodiče uvádí, že rozhodně nepřipadá v úvahu, že by jejich dceru někdo z nich zabil. Jednalo se o nešťastnou nehodu, kdy se dívka zřejmě probudila náměsíčná ve skříni a začala panikařit. Nemohla se vyprostit a zamotala se do šatů. Policie, vyšetřující záhadnou smrt, nenašla žádné důkazy, které by naznačovaly, že šlo o vraždu. Toho dne došlo k tragické nehodě, v jejímž důsledku přišlo o život nevinné dítě.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk