Nemocný chlapec zemřel po dlouhém boji v náručí svých rodičů. Jeho poslední slova je zlomila

Boj odvážného malého chlapce s rakovinou zasáhl všechny lidi po celém světě. Nejenže je jeho příběh smutný a vzbuzuje spoustu emocí, ale svými posledními slovy ke své matce dojal i to nejtvrdší srdce. Charlie Procter zemřel v náručí svých rodičů téměř 3 roky poté, co mu byla v roce 2016 diagnostikována vzácná rakovina.

Rodiče se snažili ze všech sil syna zachránit

Rodiče Amber a Ben Procter by udělali cokoli, aby se Charliemu dostalo té nejlepší léčby. Manželskému páru se podařilo vybrat 360 000 liber, v přepočtu asi 10 350 000 korun. Tolik peněz by na léčbu stačilo, ale od lékařů rodičům bylo řečeno, že je chlapec příliš nemocný, aby byla léčba úspěšná. Bohužel už mu nebylo pomoci.

Chlapec si uvědomoval, že zemře

Amber pochopila, že její syn nebude žít dlouho, ale že to vnímal i malý Charlie, ji šokovalo. Poslední noc ležel u své matky v náručí a cítil se velmi unavený po posledním ošetření. Amber se snažila být kvůli svému synovi silná, pak ovšem řekl slova, která ji zlomila.

Poslední slova před smrtí

„Už nevím, co mám dělat. Mami, omlouvám se za všechno,“ řekl. „Klidně mi usnul v náručí s tátovýma rukama kolem nás. Bolí nás srdce. Svět přišel o neuvěřitelného chlapce. Charlie, dal jsi mi šanci být mámou,“ uvedla Amber. Charlie zemřel 9. listopadu 2018.

Úvodní obrázek: S vědomím Amber a Ben Procter, Zdroj: Dailymail.co.uk