Chyby v líčení, které by měla znát každá žena, aby mohla vždy vypadat oslnivě a přirozeně

Každý rok se ve světě líčení objeví nové a nové trendy, které udávají hlavní směr. Nicméně je proto, že je něco populární, neznamená, že to bude vypadat dobře na každé ženě. Proto jsme pro vás vybrali následující trendy, kterých by se měly vyvarovat všechny ženy a navždy od nich upustit.

Příliš intenzivní kouřové stíny

Někdy méně je více! Příliš těžké a intenzivní kouřové oční stíny nezpůsobí, že budete vypadat více sexy, naopak budete působit neupraveně a neatraktivně. Ve skutečnosti takové líčení může poškodit vaši krásnou tvář, která bude vypadat nepřirozeně a agresivně.

Příliš výrazné rty

Výrazné rty byly vždy žádoucí, ale zdá se, že poslední dobou jsou výplně rtů čím dál tím více populární, stejně jako přesah rtěnek přes kontury, aby rty vypadaly plnější. Tento trend ale ve většině případů končí naprostou katastrofou. Nepřesahujte rtěnkou daleko přes konturu rtů, v konečném výsledku budete vypadat jako klaun.

Umělé řasy

Umělé řasy jsou skvělý způsob, jak dodat vašemu líčení na dramatičnosti, ale nadměrné užívání tohoto triku může skončit katastrofou. Bohužel příliš mnoho žen dovedlo tento trik do extrému. Vaše řasy pro každodenní běžný vzhled by neměly vypadat jako křídla a neměly by působit dojmem, že vaše oční víčka pod jejich tíhou padají dolů. Pokud už si bez umělých řas nedokážete představit život, vyberte si tu nejpřirozeněji vypadající sadu.

Příliš tenké nebo příliš silné obočí

Pěkně upravené obočí je ideální způsob, jak zvýraznit vaše oči, ale příliš tenké nebo příliš tlusté obočí může vypadat nejen nepřirozeně, ale může vážně poničit vzhled vaší tváře. Přirozenost je to, co většina lidí považuje za atraktivní. Vaše obočí můžete upravovat tak, aby bylo tenčí nebo tlustší, ale dejte si pozor, abyste nepřekročila únosnou míru. Snažte se, aby vypadalo co nejpřirozeněji.

Falešné opálení

Pokud nepatříte mezi tipy, které vydrží dlouhé opalování na sluníčku, můžete si pomoci falešným opálením. Ovšem je třeba dát si pozor, abyste nevypadala příliš tmavě, příliš hnědě nebo příliš oranžově. Nadměrné užívání falešného opálení může mít za následek pruhy a nerovnoměrné skvrny na kůži, takže budete vypadat nepříjemně a možná dokonce i děsivě.

Vampír líčení

V reálném životě takové líčení často působí vulgárně a levně. Užívat jej může jen hrstka žen. Ve skutečnosti ale vampír líčení způsobí, že budete vypadat staře, agresivně a drsně.

BONUS: Co můžete udělat, abyste vypadala přirozeně a krásně

Stačí pouhá čtyři pravidla, která z vás vytvoří nádhernou ženu:

  • Buďte přirozená.
  • Používejte minimum make-upu.
  • Zvýrazněte své přednosti.
  • A samozřejmě, věřte si!

Přistihla jste sama sebe, že děláte jeden z těchto omylů? Jaké tipy pro přirozenou krásu máte vy? Podělte se s námi v komentářích.

zdroj: brightside.me