Chytré telefony nejsou pouze technologickým pokrokem, ale ve skutečnosti mohou odhalit naše pravé já! Co odhaluje o vás?

Statistiky napovídají, že do roku 2020 budou existovat téměř 3 miliardy uživatelů chytrých telefonů, což je velmi zajímavé nejen z technologického hlediska, ale i z toho psychologického. A to především proto, že způsob, jakým zpracováváme, používáme a orientujeme se v našich chytrých telefonech, může mnoho odhalit z naší osobnosti, jaké máme vlastnosti, jakými jsme lidmi, jak si vedeme v lásce apod. Proto jsme pro vás dnes připravili zajímavý test, který vám ukáže vaše pravé já na základě způsobu, jakým držíte telefon v ruce.

Telefon držíte jednou rukou

Jste velmi sebejisté osoby, které jsou připraveny riskovat vše, ovšem moudře, aby dosáhly požadovaných výsledků. V otázkách vztahů se u vás ale jedná o přesný opak. Dáváte si dostatek času, abyste zjistili, zdali opravdu tohoto určitého člověka chcete mít ve svém životě. Z toho důvodu vás ostatní mohou považovat za izolovanou osobu.

Jednou rukou držíte telefon a palec druhé ruky používáte k orientaci na displeji

Jste moudří, intuitivní, inteligentní, rozumní a obezřetní lidé, které své jednání promyslí daleko předtím, než udělají první krok. Máte tendenci rozumět všemu, co se ve vašem životě děje, což z vás dělá osoby, které je velmi těžké ošálit. Nicméně, ve věcech lásky už tak moudří nejste. Děláte rychlé a neuvážené rozhodnutí, která mohou poškodit vaše vztahy. Navíc extrémně soudíte.

Držíte telefon oběma rukama a zároveň používáte obrazovku

Používání obou rukou pro manipulaci s telefonem značí, že jste rychlí a efektivní lidé, připravení ihned učinit jakékoliv rozhodnutí. Rychle se umíte přizpůsobit novému prostředí nebo změnám. Pokud jde o lásku, tady vaše efektivita už tak dobře nefunguje. Často se vám nedaří přiblížit k člověku, o kterého máte zájem, kvůli vaší asertivitě, jež by může protějšek vystrašit.

Jednou rukou držíte telefon a ukazováček druhé ruky používáte k orientaci na displeji

Máte spoustu skvělých nápadů a jste velice tvořiví. Z vašich myšlenek se snažíte vybudovat mistrovské dílo, které by ohromilo celý svět. Vaše práce mají obvykle veliký úspěch, ať už se jedná o nový projekt, malbu nebo knihu. Ve vztazích se vaše kreativita mění na plachost, jež často brání k rozvoji nových vztahů. Nicméně, jakmile vás někdo lépe pozná, bude z vaší osobnosti ohromen.

Našli jste se v dnešním testu? Sdílejte tento článek se svými přáteli a porovnejte své vlastnosti s užíváním mobilních telefonů.

zdroj: brightside.me