Chytrý trik, jak toaletním papírem provonět celou koupelnu. Rozlučte se s osvěžovači vzduchu

Svěží vůni, prostupující naší koupelnou, nemusí mít na svědomí pouze osvěžovače vzduchu či aroma difuzéry. Příjemný vzduch může záviset i na používání toaletního papíru. Existuje spousta rad a tipů, jak se zbavit nepříjemných pachů v koupelně, ale konkrétně tento trik nevyžaduje pravidelné stříkání spreje po místnosti.

Vše, co potřebujete, je role toaletního papíru

A k tomu esenciální olej dle vlastní chuti! Co ale můžeme doporučit, jsou citrusové vůně, které mohou nejlépe přemoci zápach a dodávají místnosti svěžest. Přidejte pár kapek esenciálního oleje na vnitřní stranu kartonové role a umístěte na své místo, jak jste zvyklí. Vaši koupelnu prostoupí příjemná vůně, která přebije všechny nežádoucí zápachy.

Proč je tento trik tak oblíbený?

Po každém použití toalety nemusíte brát do ruky sprej a stříkat s ním po celé místnosti, jen abyste zakryli stopy, které po vás zůstaly po vykonání potřeby. Rolování toaletního papíru a pohyb kartonové role zajistí, že vůně esenciálního oleje bude aktivní tak dlouho, dokud toaletní papír nevyměníte. Dejte si ale pozor, aby se olejíček nedostal na samotný papír. Spousta esenciálních olejů může dráždit zejména citlivé, intimní oblasti a způsobit tak nepříjemné potíže. Posledních pár čtverečků toaletního papíru proto raději nepoužívejte!

Co říkáte na dnešní trik, jak si uchovat svěží a voňavou koupelnu? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: tasteofhome.com