Čivava se po dlouhých šesti letech setkala se svými majiteli. Byl to kouzelný moment, který dojal všechny přítomné

Když v životě opět naleznete dlouho ztraceného blízkého, jedná se o pocit, který lze přirovnat k zázraku. Vůbec nezáleží na tom, zdali se jedná o člověka nebo zvíře, jakmile jste úzce spojeni s živým tvorem, je to láska. Tato 15letá čivava jménem King se ztratila svým majitelům a vše nasvědčovalo tomu, že už se společně nikdy nesetkají. Příběh má ale naštěstí lepší konec.

Všechny snahy selhávaly

King jednoho dne zmizel, bylo to téměř před šesti lety, a nebyl nikde k nalezení. Všichni členové rodiny vynaložili obrovské úsilí, aby jej opět našli, vylepovali letáky, poptávali se po okolí a sdíleli fotografie pejska v médiích i na sociálních sítích. Bohužel bez výsledku. Všechny snahy byly marné. Přesto ale nikdo z nich neztrácel naději.

Dlouhých šest let

Trvalo to spoustu dlouhých let, než Kinga našli. Byl to skutečný zázrak. Rodina nedokázala skrýt nadšení, když se dozvěděla skvělou zprávu. Útulek pro zvířata na Floridě našel pejska, který se popisem podobal ztracenému Kingovi. Když zaměstnanci naskenovali jeho mikročip, ukázaly se informace o majiteli. Pracovníci na nic nečekali a ihned zkontaktovali rodinu, které King už tolik let chyběl. Museli urazit 2 000 km, aby se se svým chlupatým přítelem opět setkali.

Všichni byli trochu nervózní

Když se všichni opět setkali, byli trochu nervózní, především King. Později se ale uklidnil a začal si užívat chvíle se znovu nalezenou rodinou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com