Majitelé čivavy jsou zvědaví, kam jejich mazlíček každou noc chodí. Jednoho dne se ji rozhodli na její každonoční toulce pronásledovat s kamerou

Také někdy přemýšlíte nad tím, zdali má smysl svým psím kamarádům pořizovat pelíšek, obzvláště, když pejsků máte více? Téměř nikdy to totiž není tak, jak si majitelé domácích mazlíčků plánují. Psi vám skočí do postele nebo spí u vaší postele, aby vám byli nablízku, nebo si své pelíšky prohodí. Stejně tak se každou noc nenacházela v tom svém tato toulavá čivava.

Majitelé byli zvědaví

Majitele této zlomyslné čivavy to trochu zaujalo, protože nevěděli, kam každý večer jejich malý mazlíček chodí. Nikdy nespala ve své pelíšku, kterou ji připravili. Jednoho se dne se tedy rozhodli ji na její každonoční toulce pronásledovat. To, co viděli na konci cesty, je dojalo.

Pronásledování s kamerou

Jednou v noci vzali kameru a sešli po schodech svého domu, aby zjistili, co se děje. To, co našli, je skoro rozplakalo. Ukáže se, že malá čivava se raději přes noc tulí ke svému skvělému společníkovi a kamarádovi, místo aby zůstala ve své posteli, kterou jí rodiče připravili v jejich pokoji. Jak roztomilé!

Nikdo nechce usínat sám

Jak se ukázalo, nikdo nechce usínat sám. I tato malá čivava se toužila večer k někomu přitulit a našla si na to toho nejlepšího společníka. Je velmi uklidňující sledovat tyto typy videí, protože si uvědomíte, že zvířata mají také pocity a že jsou nám podobnější, než si myslíme.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co