Co je to za stvoření, které se rozhodlo několik dní bez jídla a vody šplhat po mrakodrapu? Malému horolezci nakonec fandil celý svět!

Nazývali jej bláznem. Tvrdili, že je pomatenec. Jiní jej považují za nového městského hrdinu! Odvážný malý mýval se rozhodl vystoupat po mrakodrapu St. Paul v Minnesotě, což se ukázalo jako nová lákavá atrakce pro celé město.

Každý byl malým dobrodružným stvořením fascinován, i když spousta lidí měla obavy o jeho život. Čím výše se dostal, tím větší bylo nebezpečí pádu. Jak mýval lezl výš a výš, tím více byli obyvatelé v očekávání, co se stane a sledovali jej se zatajeným dechem. Mnoho z nich mělo strach, že něco takového nemůže zvládnout. Nakonec přece jen ztratil přilnavost v tlapkách a začal prudce klesat dolu. Malý horolezec se ale nenechal odradit!

Kromě toho byl schopen si vždy na chvíli odpočinout v jednotlivých patrech, když se unavil. Ve skutečnosti celá situace pokračovala několik dní. Možná si teď říkáte, proč někdo prostě jen neotevřel okno a nepozval ho dovnitř.

Zdroj:  addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

No, bylo to proto, že žádné z oken se nedalo otevřít, takže jediné, co se dalo dělat, bylo čekat, zdali to mýval zvládne až nahoru. Během toho městská bezpečnost rozhodila na střeše několik sítí, aby si byla jistá, že dokáže mývala chytit, jakmile dosáhne vrcholu.

Než všechno skončilo, na sociálních sítích byl zveřejněn příběh tohoto odvážného zvířete a celý svět sledoval jeho počínání. A nakonec? Mýval to dokázal! Dostal se až na střechu. Od té chvíle byl bezpečně chycen a vrácen zpět do přírody, kde nebude mít možnost zdolávat žádné obrovské stavby.

Co říkáte na dnešní bizarní příběh? Co se asi mývalovi honilo hlavou, že se rozhodl pro takový krok? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org