Co je to za stvoření, které se rozhodlo několik dní bez jídla a vody šplhat po mrakodrapu? Malému horolezci nakonec fandil celý svět!

Nazývali jej bláznem. Tvrdili, že je pomatenec. Jiní jej považují za nového městského hrdinu! Odvážný malý mýval se rozhodl vystoupat po mrakodrapu St. Paul v Minnesotě, což se ukázalo jako nová lákavá atrakce pro celé město.

Každý byl malým dobrodružným stvořením fascinován, i když spousta lidí měla obavy o jeho život. Čím výše se dostal, tím větší bylo nebezpečí pádu. Jak mýval lezl výš a výš, tím více byli obyvatelé v očekávání, co se stane a sledovali jej se zatajeným dechem. Mnoho z nich mělo strach, že něco takového nemůže zvládnout. Nakonec přece jen ztratil přilnavost v tlapkách a začal prudce klesat dolu. Malý horolezec se ale nenechal odradit!

Kromě toho byl schopen si vždy na chvíli odpočinout v jednotlivých patrech, když se unavil. Ve skutečnosti celá situace pokračovala několik dní. Možná si teď říkáte, proč někdo prostě jen neotevřel okno a nepozval ho dovnitř.

Zdroj:  addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce