Maminka přišla se svým několikatýdenním miminkem na kontrolu. Po příchodu do nemocnice ji ale překvapil lékař se svým dárkem pro miminko

Čekat dítě je pro každou ženu velikým požehnáním, ale také se může jednat o stresující situaci, zvláště pokud jde o prvního potomka. První kontrola u nového lékaře může způsobit nervozitu, ale po delším čase stráveným s odborníkem se vytvoří jisté pouto, díky kterému budete během porodu vědět, že jste v dobrých rukou a svěříte veškerou svou důvěru do jedné osoby.

Doktor Bostrom, rodinný lékař z Minnesoty, vždy rád oslavuje a ctí narození dětí, kterým pomohl na svět. Spojení, které tvoří s rodiči a dětmi bere velmi vážně, ale nikdo by nečekal, kam až dokáže zajít, aby učinil své pacienty šťastnými. Třiatřicetiletý rodinný lékař funguje na malém městě také jako porodník a provází místní ženy od začátku těhotenství až po bezpečný porod. Ale tím jeho práce nekončí. Ve svém nabitém programu si najde čas, aby vymyslel zvláštní dárek pro všechny děti, které pomohl porodit. Ke svým pacientům se chová nejen jako profesionální lékař, ale také jako velkorysý a laskavý muž.

Dlouho přemýšlel, jak by mohl svým pacientům udělat radost, až dostal skvělý nápad – proč by nemohl pro všechny své novorozence vytvořit jejich osobní přikrývky? Zpočátku trochu bojoval s tím, jak se naučit šít a vyšívat, ale nezáleželo mu na tom, jak moc to pro něj bude složité, protože chtěl, aby jeho pacienti věděli, že mu na nich záleží. Brzy se jeho snaha vyplatila! Novopečená maminka Lacie byla ohromena tím, co jí doktor Bostrom jednoho dne předal, když její dítě bylo pouze pár týdnů staré.

Lacie, která nedávno porodila krásnou dcerku, byla vděčná za úžasný a laskavý dar, jenž obdržela při lékařské kontrole. Byla to nádherná růžová deka! Bostrom s každou přikrývkou stráví zhruba 3 – 5 hodin. Šije jich několik najednou a nakonec přidává výšivky. Doktor Bostrom je úžasným příkladem toho, kdy máte štěstí dělat práci, která je i vaším posláním a radostí.

Co říkáte na tento úžasný příběh? Také byste chtěli tak pozorného osobního lékaře? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou a vykouzlete jim úsměv na tváři.

Zdroj:en.stories.newsner.com