Mladá dívka obdržela jednoho dne tajemný telefonát od svého kamaráda. V den se jí obrátil život vzhůru nohama – stala se náhradní matkou roztomilého zvířátka

Payton byla obyčejnou teenagerkou, žijící svůj život naplno každou vteřinou, až do dne, kdy obdržela telefonát od svého kamaráda, jenž změnil její život už navždy. Ten den se stala matkou! Nyní svůj příběh sdílí na internetu a její laskavost přitahuje pozornost celého světa.

Payton kontakt svého kamaráda, žijícího na koňském ranči, prostě nemohla ignorovat. Na místě se totiž objevilo opuštěné oslí mládě, jenž trpělo hladem. „Můj kamarád se mě zeptal, zdali bych se nepokusila malého oslíka udržet naživu. Potvrdil mi, že není v příliš dobrém stavu a že by to sám nejspíše nezvládl. Moc dobře věděl, jakým jsem milovníkem zvířat, neexistovalo nic, co by mě přimělo říct ne a to nebohé zvíře nechat zemřít,“ vypráví Payton.

Payton se vydala za hladovým mládětem, které pojmenovala Jack. Bylo vychrtlé a bez jídla tak dlouho, že už ani nebylo zvyklé na jídlo. Dívka s ním zůstala přes celou noc a snažila se ho přemluvit alespoň ke kousku jídla. „To bylo vůbec poprvé, co jsem se starala o osla,“ řekla Payton. Zdálo se však, že naprosto přirozeně přebírá svou novou roli oslí matky, což bylo nakonec přesně to, co mladý oslík potřeboval.

„Jack mi ukázal, že jeho život je na mě závislý. Každé dvě hodiny jsem ho krmila a to mě skutečně naplňovalo štěstím,“ potvrdila Payton. Díky tomu, že s ním zůstala celou noc a hlídala, zdali jí, dokázala, že oslík přežil. Teď je Jack nezastavitelný a neskrývá svou radost ze života.

Díky Paytonině rodině, má dívka možnost si Jacka ponechat. Oslík má spoustu prostoru pro hraní a dokonce si našel i psí kamarády. „Jack je trochu jako pes, dokonce bez mého psa ani neusne. Místo toho bude plakat celou noc.“ Díky jednomu telefonátu se mezi Payton a Jackem vytvořilo pouto, kterým nic a nikdo už neotřese.

Jak se vám dnešní roztomilý příběh dvou netradičních přátel líbil? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com