Věnujte pozornost složení vaší snídaně a zhubněte až 5 kg během jednoho měsíce. Klíčem jsou ovesné vločky

Snídaně je základem každého dne a jedná-li se ještě ke všemu o zdravý pokrm, je to ten nejlepší start, jaký si jen můžete přát. Po zdravé snídani se budete cítit mnohem lépe, protože odstraní toxiny a další škodlivé látky z vašeho těla, pročistí střeva, posílí organismus, zlepší trávení a obnoví zdraví a krásu pokožky. Díky následujícímu receptu, jenž je považován za nejzdravější a nejužitečnější, spálíte tuk a normalizujete svou hmotnost, protože budete schopni zhubnout 3 – 5 kg během jednoho měsíce.

Ingredience:

  • 2 PL ovesných vloček
  • 30 ml jogurtu bez tuku
  • 3 ks sušených švestek
  • 1/3 ČL kakaa
  • 1 ČL jemně mletého lněného semínka

Postup:

Pozor! Co je důležité, snídani si musíte nachystat večer, ne ráno! Sušené švestky vložte do 100 ml vroucí vody a nechte 10 minut působit. Ovesné vločky, mleté lněné semínko a kakao přidejte do jogurtu bez tuku. Osušte švestky, počkejte, až  vychladnout a jemně je nakrájejte. Přidejte je do zbylých složek, uzavřete nádobu a vložte do ledničky.

Ráno sklenici s kaší vyndejte půl hodiny před konzumací. První dny pro vás budou trochu neobvyklé, ale tento pocit rychle zmizí, až si během jednoho týdne všimnete prvních výsledků.

Jak jste zvyklí snídat vy? Podělte se s námi o vaše ranní návyky v komentářích a neváhejte recept sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: interesno.fun