Věty, které by rozhodně neměly zaznít na prvním rande. S těmito otázkami schůzka číslo dvě nikdy neproběhne

První rande může být směsicí trapnosti, nervozity a vzrušení. I když se možná těšíte a toužíte se opět zamilovat, první schůzky se mohou nést v duchu deprese a úzkosti, protože chcete udělat dobrý první dojem. Nemusí to však být úplný propadák, pokud se vyhnete několika nepříjemným otázkám. Víme, že nervozita udělá své a člověk občas řekne něco, co by normálně z pusy nevypustil, ale dejte si pozor na následující dotazy. Toto jsou nejhorší otázky, jaké můžete druhému člověku položit na prvním rande.

Proč máš tolik make-upu?

Make-up je osobní preference, takže je lepší vyhnout se negativním komentářům na toto téma. Pokud se vám vzhled osoby, která sedí naproti vám nelíbí, nekomentujte ho. Nikdy nevíte, co jedna otázka může udělat se sebevědomím druhého člověka.

Proč jsi pořád svobodný/á?

Toto může být traumatizující dotaz, kterému byste se měli za každou cenu vyhnout. Pravděpodobně je to otázka, na kterou se jich opakovaně ptali jejich příbuzní i tety ze sousedství, takže byste neměli mít zájem přidat se k seznamu lidí, kteří tak osobní záležitost zkoumali. Důvodů může být spousta a být svobodný hned neznamená být divný.

Jsi panna/panic?

Velice urážlivá otázka, které se na první schůzku prostě nehodí. Respektive se nehodí nikdy. Sexuální život je tak intimní záležitost, že to chce skutečně blízký vztah mezi dvěma lidmi, aby na toto téma mohlo dojít. Na prvním rande si blízcí opravdu ještě nejste.

Kolik partnerek/partnerů jsi už měl/a?

Pokud jste zvědaví ohledně bývalých partnerů, nechte ho, aby se vám časem otevřel sám. Nevytvářejte nepříjemnou atmosféru tím, že budete na prvním rande mluvit o minulosti, která navíc může být bolestivá.

Proč ve své kariéře neuděláš něco lepšího?

Někteří lidé si přejí, aby byli jejich partneři ambicióznější, ale volba kariéry je jejich rozhodnutí a neměli byste se snažit toto rozhodnutí ovládat nebo kontrolovat.

Kolik vyděláváš peněz?

Nikdo by se na takovou věc neměl ptát, protože rande pak vypadá jako transakční vztah.

Každý člověk vyrazí na rande v naději, že potká lásku svého života. Takže musíte udělat vše pro to, abyste zajistili, že s vámi budou mít příjemný zážitek, protože to může také zaručit rande číslo 2.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Womenshealthmag.com