Pravidla, díky kterým zvládnete vztah na dálku a lásku s partnerem ještě více posílíte

Důvodů, proč se některé páry najednou ocitnou ve vztahu na dálku, je spousta. Ať už se váš partner přestěhoval za prací přes půl světa, nastoupil na vysokou školu v novém městě nebo se dokonce přestěhoval kvůli kariéře svých rodičů, možná nejste připraveni na zkoušky, které vztah na dálku přináší. Jednou z hlavních příčin, proč lidé ukončují vztahy na dálku, je ta, že nechají situaci stagnovat. Bez plánů mna vaši společnou budoucnost se rozchod může zdát jako jediné řešení. Pomocí těchto jednoduchých tipů však můžete mezi vámi a vaším partnerem opět zažehnout lásku, i když jste od sebe polovinu světa.

Připravte svůj další cestovní plán

Slib, že budete navždy spolu, je pravděpodobně to, co váš vztah nadále drží pohromadě. Takže se ujistěte, že své sliby hodláte plnit. Příští schůzku si naplánujte měsíce předem. Ať už jde o sestavení harmonogramu, výběr restaurací, do kterých chcete společně zamířit, nebo koupě jízdenek či letenek. Snažte se partnerovi dát najevo, že jej chcete vidět stůj co stůj.

Neomezujte intimitu na videohovory

Zatímco se partneři nejvíce sbližují fyzickým kontaktem, ve vztahu na dálku můžete prozkoumat několik nových forem intimity. Můžete zajít až nad rámec videohovorů a flirtujících textovek, můžete si navzájem kupovat sexy spodní prádlo, hračky nebo si dokonce psát výstřední vzkazy. Cokoli, co udrží jiskru vaší lásky naživu.

Naplánujte si virtuální koníčky, které můžete sdílet společně

I když jste na kilometry daleko, můžete mít nějak společné koníčky, jež můžete sdílet i na dálku. Například sledování televizních pořadů, výběr dobré knižní série, kterou si můžete číst ve stejnou dobu nebo jeden druhému předčítat a následně o obsahu diskutovat či si dokonce objednávat stejnou večeři a jídlo, zatímco si budete volat přes videohovor.

Využijte svůj přístup k technologiím k překonání propasti mezi vámi, abyste již nebyli osamělí a svůj vztah ještě více posílili.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Lifehack.org