Vliv měsíce narození na osobnost člověka. Zjistěte, jakými vlastnostmi vás charakterizuje

Možná vás to nikdy nenapadlo, ale váš měsíc narození výrazně ovlivňuje vaši osobnost. Podle numerologů mohou měsíce narození mít vliv na volbu povolání, přátel a partnerů a také na jednotlivé vlastnosti. Seřazení hvězd v okamžiku vašeho narození může o vás jako o jednotlivci mnoho prozradit.

Leden

Jste docela svéhlaví a neměníte své názory kvůli ostatním. Máte velice přísný kodex chování, pokud jde o vaše pracoviště, a nedovolíte, aby cokoli stálo v cestě vašim ambicím. Jste přirozenými vůdci.

Únor

Jste obdařeni bohatou kreativitou. Máte rádi intelektuální diskuse, nesnášíte povrchní lidi. Jste svobodné duše, bohémové. Milujete cestování a dobrodružství, nejlépe se cítíte v přírodě. Jste velmi věrnými přáteli a pečujícími partnery.

Březen

Nejraději pracujete ve své vlastní mysli. Své emoce vyjadřujete pomocí umění. Navenek jste laskaví, něžní a soucitní, ale nijak zvlášť se nesnažíte projevovat své emoce. Hledáte klid a pohodu, kamkoli jdete.

Duben

Jste celkem dominantní, nemáte rádi, když vám někdo šéfuje. Jste přímí, často i nepříjemní, nemáte problém říct lidem, co si o nich myslíte. Vaše charisma je jako magnet, přitahujete spoustu přátel i nepřátel. Zřídkakdy nejdříve přemýšlíte, než promluvíte.

Květen

Většina talentovaných hudebníků, herců a interpretů se narodila v květnu. Jste společensky aktivní a snadno si najdete přátele, ať už jdete kamkoli. Potřebujete dávku zábavy a inteligence ve stejném poměru. Jste však nestálí a rychle se začnete nudit. Často také měníte své názory a touhy.

Červen

Jste velmi citliví a milující. Jste empatičtí a dobře vnímáte pocity druhých. Baví vás romantika.

Červenec

Jste veselí, přirozeně dobrodružní, milí a sympatičtí. Býváte často samotářští a také trochu výstřední. Lidé narození v červenci jsou náchylní k záchvatům deprese.

Srpen

Jste dobrosrdeční a nade vše stavíte rodinné hodnoty. Jste inspirativní jedinci, duchovně založení a filantropičtí. Nikdy vás nebudou provázet finanční problémy, protože jste pracovité povahy, vyděláte spoustu peněz.

Září

Inteligentní a melancholičtí, tak lze charakterizovat osoby narozené v září. Obecně jste géniové ve svých oborech. Špatně ale snášíte kritiku na svou osobu.

Říjen

Jste děti štěstěny, neustále dosahujete svých cílů. Není radno vás naštvat, stáváte se totiž potom velmi mstivými. Jste milovníci umění a literatury. Jste autentičtí a upřímní, neumíte se přetvařovat.

Listopad

Ve vašem životě hrají hlavní role empatie, pozitivita a jasná mysl. Velkorysost je jednou z vašich silných vlastností. Skvěle dokážete kontrolovat svůj hněv.

Prosinec

Máte veliké štěstí při hledání dokonalého partnera i práce. Často ale riskujete a někdy se můžete dostat i do potenciálního nebezpečí. Nemáte rádi pravidla a výhrady.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Fnp.qa