Čtyřnohý policejní hrdina skončil svou službu, když zachránil život svým kolegům při nebezpečné akci, která se bohužel vymkla kontrole

Když floridská policie zjistila, že se dva dobře známí podezřelí pohybují v obchodním domě, okamžitě vyrazila do akce, aby muže přivedla k výslechu.  Policisté si byli velmi dobře vědomi toho, že je dvojice mužů velmi nebezpečná, proto je sledovali a všimli si, že se k nim přidala i třetí osoba.  Při pokusu o zadržení podezřelých osob se věci zkomplikovaly a jeden muž utekl. Věrný pomocník K-9 se za ním okamžitě vydal, ovšem muž udělal něco, co zbytek zákonodárců přimělo truchlit nad ztrátou jejich čtyřnohého přítele.

Tříletý Cigo byl při záchraně životů svých kolegů zastřelen jedním z uprchlíků v blízkosti nákupního centra. Jednalo se o úřady hledané osoby, podezřelé z pokusu o vraždu prvního stupně a loupeže zbraní. “Vzdal se svého života, aby zachránil ostatní. Je to hodný hoch, nikdy na něj nezapomeneme,” sdílel jeden z policistů na sociální síti. Jeho oběť ovšem nebyla marná – podezřelé se nakonec podařilo zadržet.

Cigo byl prohlášen za mrtvého v nemocnici pro zvířata. Vykonal svou práci a zachránil tak životy důstojníků. Vy můžete zjistit více o jeho hrdinských činech, shlédnete-li níže uvedené video.

Sdílejte Cigův příběh mezi svými přáteli a rodinou a vzdejte tak hold práci policejních psů, kteří riskují své životy pro záchranu policistů i nás obyčejných lidí.

Zdroj: en.stories.newsner.com