Celoživotní zkušenosti předává dalším. Dáma v 77 letech sdílí dokonalý make-up pro starší ženy

Ženská těla procházejí s věkem velkými změnami. Ne všechny jsou ovšem tak příjemné jako na začátku. Péče o vzhled se kolem 30. roku věku stává náročnější a náročnější. Naštěstí ale existují šikovné triky, jak si svůj mladistvý vzhled udržovat co nejdéle to bude možné. Řeč je samozřejmě o správném nanášení make-upu. To, co fungovalo dříve, může nyní způsobit, že budete vypadat jako špatně nakreslená animovaná postavička. Dobrou zprávou je, že starší dámy, které se v této oblasti vyznají, jsou ochotné sdílet své těžce nabyté zkušenosti.

Starší žena pečuje o svůj vzhled

U této 77leté ženy na první pohled můžete říct, že má neskutečnou chuť do života a tvrdě pracuje na tom, aby byla zdravá uvnitř i navenek. Jako spousta stárnoucích žen se musela ve svém věku naučit nanášet make-up jinak, než když byla mnohem mladší. Na níže uvedeném videu je však zřetelné, že moc dobře ví, co dělá.

Video se stalo virálním

Na videu, které se nyní stalo virálním s miliony zhlédnutími, začíná tím, že divákům říká, jak důležité je používat přírodní olej k hydrataci pokožky. Příprava je důležitou součástí procesu. Přestože je její pokožka již hydratovaná olejem, nanese malé množství přírodního hydratačního krému s opalovacím krémem, protože plánuje použít pudrový základ. Nanese jej pomocí štětce. Použití štětce pomáhá dostat make-up do drobných linek a vrásek, ideální pro stárnoucí ženy. Pudr, který používá, dodává obličeji krásně zdravý lesk.

Další na řadě jsou oči

Poté nanese barvu na obočí, přičemž věnuje zvláštní pozornost tomu, aby sledovala jeho přirozený oblouk. Odtud přidává tenkou oční linku na horní i spodní víčko. Nejlepší je vyhnout se těžkým nebo tlustým očním linkám, protože nelichotí rysům starší ženy. V dalším kroku přidá nádech jemného barevného očního stínu na celý povrch víček. K dokončení líčení očí pak aplikuje řasenku.

Přidejte trochu barvy na tváře

Vybrala si barvu tvářenky, která dobře funguje s tónem její pleti, a pomocí velkého štětce ji jemně nanese na tváře. Když má hotový make-up, obrací svou pozornost k vlasům. Začne tím, že odstraní všechny natáčky a pak nechá své vlasy jemně spadnout do nádherných kadeří. V celém videu poskytuje konkrétní názvy produktů, a dokonce navrhuje různé webové stránky, na které narazila a které ji naučily spoustu užitečných triků.

Úvodní obrázek: Shutterstock, ZDROJ: Shareably.co