Nekonečná trpělivost maminky čtyřčat. Video, jak probíhá přebalování čtyř miminek najednou

Být rodičem rozhodně není snadný úkol. Možná jeden z nejtěžších. Péče o dítě je náročná, v podstatě se vše podřizuje vašemu potomkovi a často jde vše ostatní stranou. Nemáte čas na svůj soukromý ani pracovní život. Tato matka je však o to větší hrdinka, protože přivedla na svět hned 4 děti najednou. Krásné nezbedné holčičky, které ji zaměstnávají po celý den.

Přebalování je skutečná výzva

Pokud máte alespoň jedno dítě, moc dobře víte, že přebalování může být občas celkem výzva. Děti se neustále vrtí, chvíli nejsou v klidu. Tady ruka, tady noha. Je jim jedno, že zrovna teď potřebujete, aby alespoň minutu ležely v klidu. Rozhodně vám práci neulehčují, spíše naopak.

Dokážete si ale představit, jak těžké musí být přebalování hned 4 dětí najednou? Maminka čtyřčat ovšem vše bere sportovně a ze situace si spíše dělá legraci. Musela si najít systém, jak všechno zvládnout. Proto se také rozhodla podělit o své zkušenosti a sdílet „akci přebalování“ na internetu. Musíme říct, že vše zvládá s naprostým přehledem.

Maminka sdílí své zkušenosti na internetu

Podívejte se, jak obratně se vypořádá s nezbednými holčičkami, které se snaží jí úkol co nejvíce ztížit odvalováním, trháním plen a taháním. Nutno podotknout, že maminka má evidentně trpělivosti na rozdávání. Manžel jí naštěstí plně podporuje, pomáhá a váží si své ženy, jak skvěle se dokáže postarat o 4 malé děti najednou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, ZDROJ: Gardner Quad Squad