Cesta do nemocnice s neplánovanou zastávkou. Porodní drama na záchodech restaurace rychlého občerstvení

Mladý pár byl na cestě do nemocnice, když žena začala pociťovat křeče v břiše. Vše nasvědčovalo tomu, že se blíží porod. Cestou do nemocnice se však snoubenci rozhodli zastavit v McDonaldu, aby budoucí matka mohla použít toaletu. Nikdo nečekal, jak celá situace skončí.

Už nezbýval čas

Zaměstnanci McDonald’s najednou uslyšeli křik vycházející z toalety. Tehdy zjistili, že jedna ze zákaznic rodí. Při použití toalety totiž ženě praskla voda. Pracovnice restauračního zařízeni se odvážila zajít na toaletu, kde našla na podlaze ležet s křikem rodící ženu. Co nejrychleji informovala své kolegy a rychle přispěchala budoucí matce na pomoc.

Porod na záchodě restaurace

Porodu se zúčastnil i otec dítěte, který spolu se zaměstnanci podporoval svou ženu, která právě rodila. „Pracovnice McDonald‘s byly vpředu, držely ji za ruce, já jsem měla její nohy opřené o kolena. Řekli jsme jí, aby třikrát zatlačila,“ řekla žena, která rodící matku našla. Za pouhých 15 minut se objevila v náruči ženy krásná, zdravá holčička.

Dívka narozená na toaletě McDonald’s dostala oficiální jméno, ale zaměstnanci restaurace jí od samého začátku neřekli jinak než „Nugetka“. Řetězec McDonald’s nezůstal k celé události lhostejný. Rodiče dívky dostali dárek ve formě dárkové karty v hodnotě 5 500 korun. Zajímavé je, že i ženy, které pomáhaly při porodu, byly svým šéfem odměněny dárkovými kartami stejné hodnoty.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: clarin.com