Nevěsta dostala od otce miliardáře štědré věno. Rozhodla se však peníze využít na stavbu bytů pro bezdomovce

Mnoho dívek sní o velkolepé svatbě, krásných bílých šatech a také movitých svatebních darech. Sheira Munot nebyla výjimkou. Její otec, miliardář Ajay Munot, chtěl, aby se sen jeho dcery stal skutečností, a tak vyčlenil značné množství peněz, aby se stal její svatební den skutečně nezapomenutelným. Mladá žena se však rozhodla využít finanční obnos jinak.

Peníze nebyly žádný problém

Ajay Munot je jedním z nejbohatších mužů v Indii, který se zabývá prodejem pšenice a oblečení. Je také uznávaným finančním odborníkem. Když jeho dcera zjistila, že otec vyčlenil na její svatbu 122 tisíc dolarů, byla velmi překvapená. Její plány rozhodně nepočítaly s tak velkou oslavou, proto, ačkoli vždy toužila po krásné svatbě, kde by peníze nebyly problém, se rozhodla finanční prostředky použít k jiným účelům.

Za peníze postavila byty pro bezdomovce

Munot se nakonec na žádost své dcery rozhodl použít peníze na výstavbu bytů pro bezdomovce v regionu, kde žije jeho rodina, a z vyčleněné částky bylo postaveno 90 menších bytů. Sheira a její snoubenec byli z rozhodnutí nadšení. Byli hrdí na výsledek počínání Sheirina otce. Sama nevěsta řekla, že to byl ten nejlepší svatební dar, jaký mohla dostat.

Klíče od bytů dostaly rodiny, které v oblasti žily dlouhá léta, ale jejich domovy byly v troskách a musely přežívat v extrémně těžkých podmínkách, někteří dokonce skončili na ulici. Apartmány postavené Munotem jsou malé, ale mají vše, co je k životu potřeba, jako je například elektřina a voda.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: newsner.com