Dědeček pomáhá lakovat vnukovi nehty na rukou. Jeho reakce na otázku proč, je poselstvím pro nás ostatní

Sociální síť Twitter nepřestává expandovat a s ní i příběhy jejích uživatelů, které nám pomáhají reflektovat a uvědomovat si naše vlastní chyby, ale i úspěchy. Nyní se stal virálním příběh 5letého chlapce, který si rád lakuje nehty. Když tuto informaci sdílela jeho teta, nečekala, že se příspěvek na sociálních sítích stane tak hojně komentovaným.

Chlapec, který si rád lakuje nehty

Uživatelka Twitteru sdílela příběh svého 5letého synovce, který si rád lakuje nehty, aniž by si uvědomila, že se její příspěvek stane tak komentovaným nejen na sociálních sítích, ale i v tisku. Mladá žena v popisku vysvětluje, že pokaždé, když zůstane u své sestry, aby svého synovce pohlídala, požádá ji, aby mu udělala manikúru. Ona s radostí souhlasí.

Maminka však nesouhlasí

V příspěvku pokračuje. Její sestra, maminka jejího synovce, chlapce vždy napomene a přiměje jej, aby si druhý den nehty odlakoval. To mu ale nezabrání zeptat se své tety znovu, jakmile přijde na návštěvu. Teta se o manikúru svého synovce opět postarala, ale s tím rozdílem, že tentokrát lakoval i dědeček.

Nejlepší na tomto příběhu a poselství, u kterého bychom se měli na chvíli zastavit, je odpověď dědečka na otázku, proč to udělal: „Aby věděl, že lakování nehtů není jen pro dívky. Když se mu to líbí, ať to dělá.“ Sbohem stereotypům, nejsou věci jen pro kluky nebo jen pro holky, ať si každý dělá to, co má nejraději a co ho dělá šťastným.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Rolloid.net