Dejte starému tričku ještě jednu šanci. Vytvořte z něj stylovou tašku nebo hračku pro psa

Ať už se vám ve skříni válí hromada dávno nenošených triček, nebo jste dostali nevhodný dárek, můžete je zužitkovat k jinému účelu než nošení. Stačí jen zapojit trochu fantazie, zručnosti a můžete si vytvořit stylovou kabelku, hračku pro psa nebo i zajímavou dekoraci na zeď. Nechte se inspirovat některým z následujících projektů. A kdyby se vám přece jen žádný nelíbil, pamatujte, že není lepšího hadru na podlahu, než ze starého trička.

Nástěnná dekorace

Pokud máte doma tričko z koncertu oblíbené kapely nebo z dovolené, ale už jste z něj vyrostli, nechte si památku v podobě nástěnné dekorace. Vše, co budete potřebovat je plátno, lepidlo, sponky a cvočky. Tričko přetáhnete přes plátno, upevníte a máte hotovo.

Taška

Nůžky a pár stehů mohou ze starého trička vykouzlit stylovou tašku během 5 – 10 minut. Navíc budete přátelští k naší planetě, nebudete používat jednorázové nákupní tašky, ale plátěnou ze starého trička.

Houpací síť pro kočky

Jeden ze způsobů, jak udělat svému domácímu mazlíčkovi radost. Neutrácejte za drahé doplňky pro kočky, vezměte staré tričko a vytvořte z něj houpací síť. Můžete jej nastříhat, jak potřebujete a zavěsit například mezi čtyři nohy od židle.

Měkké hadry

Vyměňte papírové utěrky ve prospěch starých triček. Tímto způsobem nebudete zbytečně plýtvat oblečením ani jednorázovými papírovými utěrkami.

Tričko namísto ručníku

Ručníky mohou být pro vlasové konečky příliš tvrdé. Než se ale rozhodnete investovat do drahého speciálního ručníku, zkuste místo něj použít tričko. Je mnohem jemnější a dokáže absorbovat velké množství vody.

Hračka pro psa

Přeměňte své staré košile nebo trička na pračky pro psy. Rozřezejte je na proužky a propleťte v cop, který si váš pejsek může žvýkat, jak mu jen bude libo.

Co říkáte na dnešní tipy? Pokud vám pomohly s inspirací, neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.